Aplikacje dedykowane

Tworzymy internetowe aplikacje dedykowane, które realizują istotne zadania związane z
funkcjonowaniem firm. Projektujemy nasze systemy zgodnie z najlepszymi praktykami i
założeniami. Automatyzujemy zadania w firmie poprzez tworzenie skalowalnych i wydajnych
aplikacji, które pozwalają zaoszczędzić godziny pracy przy bieżącej obsłudze biznesu.
Automatyzacja biznesu to cel naszego Software House'u.

Masz projekt? Zapraszamy do wyceny! Masz pytania? Zapraszamy do kontaku!

Jak wygląda nasza praca?

Przy tworzeniu aplikacji dedykowanych staramy się w pełni zrozumieć potrzeby klientów. Z tego względu stawiamy na spotkania i warsztaty. Dzięki temu dokładnie wiemy jakie procesy zachodzą w firmie i jesteśmy w stanie wykonać system, który naprawdę usprawnia pracę. Nasze aplikacje dedykowane są otwarte na rozwój i pisane w technologiach ułatwiający ich utrzymanie. Zawsze bierzemy pod uwagę to, co będzie dalej działo się z naszym dziełem podczas rozwoju.

W naszym procesie produkcyjnym możemy wyróżnić następujące etapy:

Analiza potrzeb - to pierwszy i najważniejszy etap w projektach tego typu. Warsztaty i spotkania pozwalają wykonać nam aplikację "szytą na miarę". Dzięki dokładnej analizie potrzeb, stworzone przez nas systemy, spełnią potrzeby naszych klientów.

Stworzenie specyfikacji - po analizie potrzeb klienta tworzymy dokument zawierający wszystkie zebrane przez nas informacje. Dzięki temu upewniamy się, że obydwie strony w ten sam sposób rozumieją planowaną aplikację. Specyfikacja pozwala nam również na uniknięcie problemów podczas tworzenia systemu i dodatkowo jest dokumentacją projektu.

Proces twórczy - po analizie potrzeb i stworzeniu specyfikacji, do akcji wkraczają nasi programiści i project manager. Projekt podzielony jest na zrozumiałe sprinty, czyli grupy wykonywanych zadań. Po każdym sprincie nasi klienci otrzymują raport z prowadzonych prac i możliwość przetestowania kolejnej części projektu.

Wdrożenie i uruchomienie - po zakończeniu pracy, przystępujemy do instalacji i uruchomienia naszego dzieła. Szkolimy osoby, które będą pracować na systemie i przekazujemy projekt w ręce klienta.

Jakie aplikacje dedykowane tworzymy?

contract icon

Procesy produkcyjny, zakupowy lub obsługa zamówień różnią się w każdej firmie. Dzięki dedykowanej aplikacji procesy te potrafią być w pełni automatyczne i mniej podatne na błędy ludzkie.

Ofertę aplikacji dedykowanych kierujemy do start-upów i firm potrzebujących automatyzacji procesów.

Możemy dla Was wykonać:

  • systemy CRM i systemy zamówień
  • systemy DMS – obieg dokumentów i faktur
  • systemy rezerwacji
  • systemy dla HR
  • systemy B2B i systemy afiliacyjne
  • i wiele więcej!

Obsługa aplikacji

Po wykonaniu zlecenia możemy zaoferować stałą obsługę. Zazwyczaj aplikacje dedykowane posiadają potrzebę obsługi, co zapewnia Wam ciągłość wdrażania nowych pomysłów i stałą optymalizację systemu. Dzięki temu Wasz system będzie niezawodny i zawsze dostępny!

Więcej o stałej obsłudze i outsourcingu można dowiedzieć się w zakładkach Opieka powdrożeniowa i SLA lub Outsourcing programistyczny

Masz projekt? Zapraszamy do wyceny! Masz pytania? Zapraszamy do kontaku!