Witaj blogu - wychodzimy z mroku!

Effectivity | wtorek, Sierpień 1, 2017 | O Effectivity

Wielu z Was zapewne spotkało się już z powiedzeniem “Nowy Rok, nowy ja”. Powtarzana przez wiele osób sentencja wskazuje na spore zmiany spowodowane postanowieniami noworocznymi. My nie chcieliśmy czekać ze zmianami w Effectivity do Nowego Roku – wdrażamy je już dzisiaj i nareszcie wychodzimy z mroku! 

W najbliższych dniach, tygodniach, miesiącach będziecie mieli okazję zauważyć jak bardzo się zmieniamy – dla Was i dla samych siebie. Chcemy się rozwijać na dużą skalę, realizować nasze plany, doszkalać się i być najlepszymi specjalistami w naszej branży. Zapewne pomyślicie – “a kto by tak nie chciał?” – jednak wielu jest takich, u których na dużych planach się kończy. My nie chcielibyśmy jednak już spocząć na laurach. Jednym z pierwszych etapów naszego wyjścia z mroku jest aktywność w Internecie – właśnie dzisiaj pojawiła się nasza odświeżona, bardziej rozbudowana wersja strony internetowej, również dzisiaj publikujemy pierwszego posta na blogu Effectivity. Jednak to nie wszystko, od dzisiaj możecie śledzić nas również na Facebooku (w przyszłości pojawimy się zapewne również w innych mediach społecznościowych, jednak dajcie nam trochę czasu) 🙂

Na naszym blogu będziecie mogli przeczytać między innymi o:
• najnowszych/ciekawych projektach, które realizowaliśmy
• technologiach, których używamy na codzień
• narzędziach, które pomagają nam w pracy
• kwestiach w związku z rozwojem naszej firmy
i wiele, wiele więcej.. 🙂

Zapraszamy Was do czytania naszych wpisów i śledzenia aktywności na Facebooku. Mamy nadzieję, że staniecie się stałymi obserwatorami!

Autor wpisu: Effectivity

Effectivity Software House to firma specjalizująca się w zapewnianiu wsparcia programistycznego dla agencji, firm i startupów.