fbpx

AleRabat.com

AleRabat.com to znany na świecie serwis oferujący kody rabatowe oraz informacje o najatrakcyjniejszych promocjach i wyprzedażach z kilku tysięcy sklepów internetowych.

Wzrost trendu e-zakupów sprawił, że sklepy internetowe w trosce o swoich klientów oferują wiele korzystnych okazji. AleRabat.com skupiając je w swoim serwisie umożliwia milionom jego użytkowników korzystanie z nich i tym samym uzyskanie atrakcyjnych oszczędności.

Portal od początku zrzeszał wokół siebie wielu odbiorców z Polski, opisywany był również w Newsweek’u, Forbes czy Businessweek’u. Obecnie działa w 15 krajach stale pozyskując nowe rynki.

+ 1 700 000 liczba unikalnych użytkowników miesięcznie
+ 10 000 współpracujących sklepów na całym świecie
AleRabat.com
AleRabat.com

Opis zamówienia i realizacji

Prace nad serwisem rozpoczęły się w 2014 roku, kiedy to otrzymaliśmy od klienta pojedyncze zamówienie dla jego nowej odsłony. Początkowo przy projekcie pracował jeden programista. Jego zadaniem było przepisanie systemu na silnik oparty o Symfony, z czym wiązała się zmiana całej oprawy graficznej. Rosnący sukces AleRabat.com dostarczył nam również wiele zadań związanych z infrastrukturą serwerów i zabezpieczeń.

Satysfakcjonująca współpraca z klientem oraz rozbudowa serwisu zaowocowały podpisaniem umowy o outsourcing dla AleRabat.com. Od tamtego momentu minęło już kilka lat, a nasz zespół stale powiększa się o kolejnych specjalistów nieustannie przyczyniając się do sukcesu klienta.

Co zrobiliśmy?

 

Nowy kod szaty
Nowy “silnik” serwisu
Panel administratora
Panel sieci afiliacyjnych
Architekturę serwerów
System deployu (ci, cd)

W jakich technologiach?

 

PHP (Symfony)
GO
SQL
JavaScript (React, Node.js)

AleRabat.com
AleRabat.com

Podsumowanie

Ważnym etapem podczas zwiększania zespołu dla projektu było wypracowanie płynnego modelu komunikacji oraz współpracy między zespołem klienta, a naszym.

Warto podkreślić, iż nasi deweloperzy codziennie pracują nad utrzymaniem serwisu; udzielają wsparcia proponując klientowi dopasowane rozwiązania, wdrażają nowe funkcjonalności, wprowadzają poprawki oraz realizują wszelkie bieżące prace z nim związane.

Cieszymy się zarówno z rozwoju serwisu, jak i możliwości dzielenia się swoją wiedzą  oraz zdobywania nowego doświadczenia.

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist