fbpx

AleRabat.com

AleRabat.com to znany na świecie serwis oferujący kody rabatowe oraz informacje o najatrakcyjniejszych promocjach i wyprzedażach z kilku tysięcy sklepów internetowych.

Wzrost trendu e-zakupów sprawił, że sklepy internetowe w trosce o swoich klientów oferują wiele korzystnych okazji. AleRabat.com skupiając je w swoim serwisie umożliwia milionom jego użytkowników korzystanie z nich i tym samym uzyskanie atrakcyjnych oszczędności.

Portal od początku zrzeszał wokół siebie wielu odbiorców z Polski, opisywany był również w Newsweek’u, Forbes czy Businessweek’u. Obecnie działa w 15 krajach stale pozyskując nowe rynki.

+ 1 700 000 liczba unikalnych użytkowników miesięcznie
+ 10 000 współpracujących sklepów na całym świecie
AleRabat.com desktop
Logo AleRabat

Opis zamówienia i realizacji

Prace nad serwisem rozpoczęły się w 2014 roku, kiedy to otrzymaliśmy od klienta pojedyncze zamówienie dla jego nowej odsłony. Początkowo przy projekcie pracował jeden programista. Jego zadaniem było przepisanie systemu na silnik oparty o Symfony, z czym wiązała się zmiana całej oprawy graficznej. Rosnący sukces AleRabat.com dostarczył nam również wiele zadań związanych z infrastrukturą serwerów i zabezpieczeń.

Satysfakcjonująca współpraca z klientem oraz rozbudowa serwisu zaowocowały podpisaniem umowy o outsourcing dla AleRabat.com. Od tamtego momentu minęło już kilka lat, a nasz zespół stale powiększa się o kolejnych specjalistów nieustannie przyczyniając się do sukcesu klienta.

Co zrobiliśmy?

 

Nowy kod szaty
Nowy “silnik” serwisu
Panel administratora
Panel sieci afiliacyjnych
Architekturę serwerów
System deployu (ci, cd)

W jakich technologiach?

 

PHP (Symfony)
GO
SQL
JavaScript (React, Node.js)

AleRabat mobile
AleRabat mobile

Podsumowanie

Ważnym etapem podczas zwiększania zespołu dla projektu było wypracowanie płynnego modelu komunikacji oraz współpracy między zespołem klienta, a naszym.

Warto podkreślić, iż nasi deweloperzy codziennie pracują nad utrzymaniem serwisu; udzielają wsparcia proponując klientowi dopasowane rozwiązania, wdrażają nowe funkcjonalności, wprowadzają poprawki oraz realizują wszelkie bieżące prace z nim związane.

Cieszymy się zarówno z rozwoju serwisu, jak i możliwości dzielenia się swoją wiedzą  oraz zdobywania nowego doświadczenia.

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist