Aplikacje Digital Marketingowe

Platformy konkursowe

budujemy systemy konkursowe o różnym poziomie skomplikowania. Od prostych - w których wystarczy wysłać pracę konkursową, po duże - trwające miesiącami i posiadające wiele etapów.

Dowiedz się więcej

Proste gry

tworzymy proste, lecz przyciągające uwagę gry, które można wykorzystać na wiele sposobów. Te małe aplikacje świetnie sprawdzają się w połączeniu z konkursami i serwowaniem kuponów rabatowych.

Dowiedz się więcej

Systemy sprzedaży i czytniki biletów

programujemy systemy sprzedaży biletów i ich czytniki. Możemy umożliwić sprzedaż biletów na każdej Waszej stronie, a przy wejściu na event sprawdzać ich poprawność.

Dowiedz się więcej

Ankiety z nagrodami

budujemy zintegrowane systemy ankiet, pozwalające zbierać dane uczestników i podziękować im na przykład poprzez podarowanie kuponu rabatowego. Połączymy system ankiety z każdą zewnętrzną bazą użytkowników.

Dowiedz się więcej

Systemy głosowania

wdrażamy systemy głosowań, które świetnie sprawdzają się podczas imprez lub w internetowych plebiscytach. System doskonale łączy się z konkursami lub sprzedażą biletów.

Dowiedz się więcej

Systemy dotacji

budujemy systemy dotacji, wyróżniające się możliwością dodania akcji po dokonaniu wpłaty. Dzięki temu, możemy nagrodzić darczyńcę na wiele unikalnych sposobów.

Dowiedz się więcej

Programy lojalnościowe

tworzymy profesjonalne programy lojalnościowe. Zbierane za każdą akcję lub zakup punkty, można wymieniać na nagrody. Taki system zdecydowanie ułatwi pozyskiwanie nowych klientów i zatrzymanie obecnych.

Dowiedz się więcej

Systemy afiliacyjne

zaprogramujemy dla Was pełen system afiliacyjny, pozwalający zarabiać Waszym partnerom biznesowym lub użytkownikom. Przeniesienie sprzedaży na partnerów może być bardzo proste i korzystne.

Dowiedz się więcej

Dedykowane rozwiązania

możemy zaoferować wykonanie każdego systemu wspomagającego działania marketingowe. Z chęcią zapoznamy się z Waszym pomysłem i pomożemy wdrożyć go w życie. Zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej