fbpx
Programiści dla biznesu

E-commerce

Ten powszechnie stosowany rodzaj handlu jest wpisany w obecne trendy — mocno oczekiwany przez odbiorców, jak i potrzebny w celu rozwoju biznesu.

Odpowiadając na potrzeby zmieniającego się rynku, oferujemy tworzenie od podstaw dedykowanych rozwiązań IT w postaci nowoczesnych sklepów internetowych oraz serwisów ogłoszeniowych.

Co wyróżni Twój sklep w internecie? Unikalna szata graficzna zaprojektowana z uwzględnieniem całej specyfikacji Twojego biznesu wraz z dopasowanym oprogramowaniem odpowiadającym na potrzeby Twoich odbiorców.

Mając doświadczenie w tworzeniu usług z zakresu e-commerce, oferujemy coś więcej niż projekt, bo również wiedzę i fachową pomoc.

Przeprowadzamy warsztaty z klientami

Jakich korzyści możesz oczekiwać?

Jeżeli zamierzasz otworzyć swój biznes w postaci sklepu internetowego lub innego serwisu, to zapewne wiesz, że tego rodzaju kanały sprzedaży niosą  ze sobą szereg różnych korzyści.

Po pierwsze, rozwijasz swój biznes poprzez rozszerzenie dostępności Twoich produktów czy też usług. Czyli, bez względu na miejsce prowadzenia działalności masz szansę pozyskania nowych klientów zarówno w kraju, jak i w innych częściach świata.

Co jeszcze? Zastosowanie nowych technologii umożliwia zwiększenie konkurencyjności Twojego biznesu na rynku oraz znacznie usprawnia budowanie relacji z klientami.

Ustalamy jasne ścieżki procesu projektowego.

Usługi programistyczne dla e-commerce

Każda dedykowana aplikacja, w tym z zakresu usług e-commerce wymaga od nas indywidualnego podejścia do biznesu klienta.

Masz nowy pomysł? A może chciałbyś rozbudować dotychczasowy biznes? Sprawdź naszą ofertę:

Tworzymy makiety do projektów

Dbamy o efektywną współpracę

Dbamy o naszych klientów. Doradzamy, aby otrzymywali narzędzia nowoczesne, a jednocześnie intuicyjne.

Zarówno brief, jak i specyfikacja, pozwalają nam na szersze poznanie tematyki projektu. To na ich podstawie dobieramy silnik dla sklepu internetowego, jak również optymalne rozwiązania. Dzięki uzyskanym informacjom budujemy spersonalizowane ścieżki zakupowe Twoich klientów, by w kolejnym etapie zbudować dedykowane oprogramowanie, które w pełni realizować będzie założenia projektu.

Klienci, którzy nam zaufali

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist