Poznaj nas bliżej

Wieloletnie doświadczenie w branży technologii internetowych i rozmaite przygody z projektami podsuneły nam pomysł stworzenia software house’u, któremu przyświecać będzie jedna idea: z pasją podchodzić do każdego projektu. Nasze zespoły łączy zamiłowanie do programowania i jesteśmy dumni z tego, że wykonując każdy projekt, dobrze się przy nim bawimy.

Naszym kapitałem są ludzie i ich doświadczenie. Ich satysfakcja z pracy przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Razem staramy się budować firmę, z którą sami chcielibyśmy współpracować.

2014 rok założenia
+ 200 wdrożonych projektów

Technologie

Stosujemy tylko technologie, w których mamy duże doświadczenie. Nie podejmujemy się projektów, w których wiemy, że nie czulibyśmy się pewnie - wszystko po to, aby nie stwarzać potencjalnego zagrożenia w terminie i jakości realizacji. Pomimo tego chętnie poznajemy nowe technologie i kiedy przynajmniej dwóch naszych specjalistów opanuje je na odpowiednim poziomie, dodajemy je do naszego standardu.

Symfony
GIT
Bitbucket
CSS3
HTML5
Angular
Webpack
Less
Wordpress
GULP
Linux
Windows

Porozmawiajmy!

W celu umówienia rozmowy telefonicznej, prosimy o uzupełnienie poniższych danych. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.