Outsourcing programistyczny

Nasz Software House zajmuje się także szeroko pojętym Outsourcingiem Programistycznym.
Zapewnimy Wam specjalistę lub cały zespół, który zdalnie zajmie się pracami
programistycznymi. Outsourcing Programistyczny przenosi na nas szereg zadań
związanych z rekrutacją, rozwojem i zatrzymaniem specjalistów. Najważniejsze jest
jednak to, że outsourcing się opłaca!

Masz projekt? Zapraszamy do wyceny! Masz pytania? Zapraszamy do kontaku!

Komu polecamy outsourcing programistyczny?

Naszą ofertę kierujemy do start-upów, firm i agencji interaktywnych potrzebujących wsparcia programistycznego. W dzisiejszych czasach zbudowanie dobrego zespołu programistów to dla wielu klucz do sukcesu. Jednak coraz trudniej jest znaleźć odpowiednich specjalistów. Polecamy naszą usługę firmom, które pragną zapewnić sobie ciągłość usługi i możliwość szybkiego zwiększenia mocy przerobowych. Jeśli nie chcecie martwić się o szkolenia pracowników, o ich rotację i rosnące wymagania to nasza oferta będzie dla Was idealna!

Lista obsługiwanych przez nas technologii znajduje się w zakładce Technologie

Jak wygląda umowa?

contract icon

Zawierana z nami umowa ma celu zapewnienie stałej obsługi dla Waszego biznesu. Podpisywana jest ona na minimum 40 godzin w miesiącu. Przez określony czas programiści są do Waszej dyspozycji. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy świadczyć usługi (np. w święta lub z powodu choroby programisty), to odliczamy godziny z finalnego rozliczenia. Umowa posiada minimum jeden miesiąc okresu wypowiedzenia, tak aby żadna ze stron nie została zaskoczona. Musimy też wspomnieć o konsekwencjach - jeśli w czasie trwania usługi nie będą Państwo zlecać żadnej pracy dla naszego zespołu, będą musieli Państwo opłacać niewykorzystane godziny. Takie sytuacje należą jednak do bardzo hipotetycznych, ponieważ nigdy nam się nie zdarzyły. Umowa jest prosta i przejrzysta, a pod poniższym linkiem znajduje się jej wzór do pobrania oraz wglądu.

Link do umowy

Jak szybko budujemy zespół?

Szybkość budowania zespołu zależy od jego wielkości. Jesteśmy w stanie bardzo szybko zagwarantować obsługę od 40 do 160 godzin w miesiącu. Do budowy większych zespołów potrzebujemy jednak więcej czasu. Wtedy zazwyczaj zaczynamy od jednego programisty i staramy jak najszybciej zagwarantować resztę z wymaganych godzin. Sytuacja wygląda podobnie w momencie kiedy posiadają już Państwo z nami umowę i chcą jedynie zwiększyć zakres współpracy. Trzeba także pamiętać że outsourcing programistyczny to proces stały i w każdej współpracy wymaga pewnej optymalizacji.

Masz projekt? Zapraszamy do wyceny! Masz pytania? Zapraszamy do kontaku!