fbpx
Programiści dla biznesu

Outsourcing programistyczny

W naszej firmie poprzez outsourcing programistyczny wspieramy przedsiębiorców umożliwiając im wynajem jednego bądź zespołu programistów, którzy zajmują się powierzonymi im pracami projektowymi. Budujemy nowe aplikacje, rozwijamy oprogramowania już istniejące w firmach klientów lub przejmujemy prace nad systemami, które z jakichś powodów utknęły w miejscu.

Polecamy tę usługę Tobie, jako przedsiębiorcy, gdyż pozwala ona na skupieniu się na działaniach biznesowych, przy jednoczesnym zwiększeniu mocy przerobowych. To wszystko bez konieczności szeregu zadań oraz kosztów związanych z rekrutacją, rozwojem oraz utrzymaniem programistów.

Jesteśmy świadomi, że długotrwała współpraca w postaci stałej obsługi projektów to wspólny sukces — klienta oraz naszego zespołu. Wiemy, o czym mówimy, ponieważ z powodzeniem realizujemy usługę outsourcingu programistycznego.

Przeprowadzamy warsztaty z klientami

Stała obsługa - utrzymanie i rozwój

W swojej ofercie wyróżniamy outsourcing czyli wynajem całego zespołu lub jednego programisty na pełen zakres czasu albo na określoną liczbę godzin w miesiącu. Podczas tego czasu specjaliści pracują u nas w biurze, gdzie z pełnym zaangażowaniem zajmują się prowadzonym projektem.

Przykładowo: jeżeli chciałbyś rozwijać swoją platformę sprzedażową, jak również zapewnić jej stałe utrzymanie oraz mieć pewność poprawności działania serwera o każdym czasie, to usługa outsourcingu jest dla Ciebie.

Kolejną z korzyści wynajmu programistów w Effectivity jest to, że jako nasz klient masz zapewnioną ciągłość prac nad projektem, z dużo krótszym czasem oczekiwania na ich realizację.

Outsourcing programistyczny

Opieka nad projektem - monitoring i utrzymanie

Kolejną proponowaną usługą w ramach outsourcingu programistycznego dla firm jest monitoring i utrzymanie. Jako software house sprawujemy opiekę nad stroną klienta w ramach wykupionego pakietu.

Na czym polega opieka nad stroną internetową bądź serwisem?
Nasze skrypty będą sprawdzać czy strona wciąż jest dostępna, a zespół będzie reagował, kiedy tylko otrzymamy informację, że coś niepożądanego dzieje się z serwisem.

Raz w miesiącu analizować będziemy czy nowe wersje przeglądarek nie pomijają Państwa serwisu internetowego. A co 2 tygodnie zweryfikujemy dostępność aktualizacji pluginów i bibliotek oraz wykonamy bezpieczną aktualizację.

Wiedząc, że projekty oraz ich budżety są różne, zawsze rozmawiamy z naszymi klientami o najlepszym rozwiązaniu dla ich inwestycji.

Tworzymy makiety do projektów

Co nas wyróżnia?

Współpraca z naszym software house to przede wszystkim:

  • ułatwiona komunikacja dzięki spotkaniom, rozmowom czy e-mailom, a przez to pełne zrozumienie potrzeb klienta,
  • indywidualne podejście do każdego projektu oraz poszukiwanie dopasowanych rozwiązań,
  • szczegółowa analiza Twojego projektu, a na jej podstawie tworzenie makiet i specyfikacji,
  • fachowa pomoc na każdym etapie prac, również podczas wypełniania briefu,
  • pełna transparentność kosztów,
  • testowanie oraz raportowanie, a także opieka Project Managera.

Naszym kapitałem są ludzie i ich doświadczenie. Razem staramy się budować firmę, która pomaga klientom tworząc dla nich dobrej jakości produkty.

Klienci, którzy nam zaufali

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist