fbpx

Konfigurator oświetlenia liniowego

Konfigurator, który wspiera klientów na ścieżce zakupowej oraz urozmaica ich doświadczenia w handlu elektronicznym.

screen-realizacja-konfigurator-oswietlenia-liniowego

Technologie wykorzystane w projekcie

TypeScript
React.js
Postgre SQL
Nest.js
Three.js

Lena Lighting

Lena Lighting to producent oświetlenia ze 100% polskim kapitałem. Projektując oprawy oświetleniowe, inteligentne zarządzanie i sterowanie oświetleniem korzystają z wiedzy swoich specjalistów oraz osiągnięć technologii. Tym samym zapewniają optymalne, przyjazne dla człowieka i bezpieczne energooszczędne oświetlenie. 

Niektóre z wykonanych usług

Konfigurator oświetlenia liniowego
System dodawania tłumaczeń
Panel klienta
Panel administratora

Wyzwanie

Wdrożenie kilku etapowego inteligentnego konfiguratora oświetlenia liniowego to projekt, który zlecił nam nasz klient – producent oświetlenia Lena Lighting.

Rozwiązanie

Zespół odpowiedzialny za projekt przeanalizował potrzeby naszego klienta, dzięki czemu mogliśmy nakreślić zakres prac już na samym początku zlecenia. Zależało nam na najlepszej realizacji projektu od strony designu, dlatego postawiliśmy na jasne kolory spójne ze stroną internetową klienta. 

Zadbaliśmy również o wysoką jakość kodu i w efekcie uzyskaliśmy przejrzysty kreator oświetlenia. Podczas pierwszego kroku użytkownicy mają do wyboru gotowe kształty pomieszczeń, dla których dostosowują wymiary, a także wysokość montażu lamp. Odbiorcy na bieżąco widzą projekt zarówno w rzucie prostokątnym, jak i izometrycznym co sprawia, że projektowanie odbywa się sprawnie i jest przyjemne.

Kolejne etapy to miejsce wyboru lamp i określenie ich parametrów, jak również wybór dodatków. Całą złożoność projektu i jego algorytmy często omawialiśmy z klientem, po to, aby zapewnić bezbłędną logikę działania konfiguratora, w tym wykrywania kolizji czy odpowiedniego dopasowania lamp.

Narzędzie umożliwia nie tylko tworzenie projektu, ale również udostępnianie go oraz przesyłanie zapytań ofertowych do firmy naszego klienta, a po zalogowaniu uzyskanie dostępu do cen produktów.

Warto zaznaczyć, iż konfigurator jest przetłumaczony na 5 wersji językowych, a to dzięki wdrożeniu przez nasz zespół intuicyjnego systemu dodawania tłumaczeń w panelu administratora.

Podsumowanie

Cyfrowa przestrzeń dla użytkowników kreatora, w tym architektów, otworzyła nowe możliwości uzyskania przyjaznego doświadczenia na linii styku marka – klient.

Lena Lighting dzięki nowoczesnemu narzędziu konfiguratora zautomatyzowała proces składania zamówień oraz umożliwiła swobodną konfigurację lamp liniowych swoim odbiorcom.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Porozmawiajmy