fbpx

Konfigurator Euromilk

Funkcjonalny i dopasowany do potrzeb biznesowych system do konfiguracji ofert maszyn rolniczych.

Grafika layout case study Euromilk

Technologie wykorzystane w projekcie

Nestjs
Postgresql
TypeScript
Reactjs

Euromilk

Euromilk, to firma należąca do Gama Group – wiodącego producenta maszyn rolniczych. Dostarcza ona specjalistyczne i wytrzymałe rozwiązania dla gospodarstw prowadząc sprzedaż już w 30 krajach. Swoim klientom oferuje wsparcie oraz profesjonalną obsługę poprzez wykwalifikowanych specjalistów.

Niektóre z wykonanych usług

Konfigurator ofert
Panel admina
System tłumaczeń

Wyzwanie

Naszym zadaniem było stworzenie przejrzystego i intuicyjnego narzędzia, które pozwoli handlowcom naszego klienta na tworzenie i zarządzanie ofertą sprzedażową. 

Rozwiązanie

Współpracę z Euromilk rozpoczęliśmy od spisania specyfikacji działania systemu oraz zaprezentowania na makietach poszczególnych kroków jej przyszłego użytkownika. Funkcjonalności, które omówiliśmy, a następnie zaprogramowaliśmy w efekcie pozwalają handlowcom na bezpieczny wybór dopasowanych opcji dla składanej maszyny. Tak utworzoną ofertę handlowiec może przekształcić w zamówienie, dodać pliki własne i wygenerować całość w pliku pdf.

Warto wspomnieć, iż konfigurator posiada wielojęzyczny panel tłumaczeń, który pomaga w sprzedaży maszyn w różnych krajach.

Podsumowanie

Tym, co wyróżnia konfigurator naszego klienta jest dopasowanie, użyteczność oraz wsparcie pracowników. Choć konfigurator jest przeznaczony dla specjalistów, to dzięki zautomatyzowaniu tworzenia maszyny, zyskują również klienci, którzy otrzymują ofertę szybko i z pewnością, że jest ona bezbłędna i dopasowana do ich potrzeb

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować sprawdzone rozwiązania klientom oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych konfiguratorów.

Potrzebujesz konfiguratora?

Daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Porozmawiajmy