fbpx

Przylądek Nadziei

Realizacja zadań dla Fundacji cieszy nas niezmiernie, gdyż dzięki temu dołożyliśmy i my swoją cegiełkę, dla tak ważnego projektu. 

screencapture-przyladeknadziei-pl

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
JavaScript
PHP
HTML
CSS

Strona www dla Przylądek Nadziei

Przylądek Nadziei  to Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Odpowiada za leczenie dzieci chorujących na nowotwory, nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w ościennych województwach.

Szpital powstał w 2015 roku z inicjatywy Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą tu o życie 2 tysięcy dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju.

Zarówno chore dzieci, jak i ich bliscy oraz niosący pomoc lekarze są otoczeni opieką Kliniki Mentalnej. Ten nowatorski projekt wsparcia powstał z inicjatywy Fundacji.

Niektóre z wykonanych usług

Kodowanie i wdrożenie projektu
Działania SEO
Optymalizacja Page Speed

Wyzwanie

Celem naszego klienta było posiadanie nowej strony internetowej, która w przejrzysty i zrozumiały sposób przedstawi ważne informacje o Klinice oraz Fundacji – szczególnie swoim podopiecznym, ich rodzinom, a także partnerom oraz darczyńcom. 

Rozwiązanie

Projekt graficzny otrzymaliśmy bezpośrednio od klienta, dlatego po naszej stronie leżało zakodowanie projektu do HTML/CSS/JS oraz wdrożenie go do WordPress. Warto zaznaczyć, że tworząc strony www opieramy je o moduły, które w przyszłości umożliwiają intuicyjne i łatwe tworzenie nowych podstron.

W kolejnym etapie przeprowadziliśmy wstępne działania SEO oraz zoptymalizowaliśmy stronę dla Google Page Speed, aby przyspieszyć jej działanie i tym samym zwiększyć przyjemność odwiedzających podczas korzystania z niej.

Ważnym etapem było9 wprowadzenie przez klienta treści do strony. W przypadku strony internetowej dla Przylądek Nadziei było ich bardzo dużo, a to ze względu na potrzebę dostarczenia wartościowej wiedzy na temat, m.in. pomocy i leczenia, działania kliniki czy wsparcia Fundacji.

Ponadto, każdą realizację poddajemy naszym wewnętrznym testom, które szczegółowo analizują jej działanie. Dzięki temu mamy później pewność bezpiecznego i profesjonalnego wdrożenia. 

Podsumowanie

Aktualna strona www Przylądek Nadziei jest teraz czytelna, poświęca wiele uwagi swoim podopiecznym, a także spełnia ważną rolę informacyjną. Z kolei prosty i przejrzysty panel pozwala zarządzającym na dalsze utrzymanie oraz rozbudowę strony.

Opinia klienta

logo-przyladek-nadziei

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Effectivity jako firmę solidną, wiarygodną i w pełni zaangażowaną w realizację projektów tworzenia stron internetowych. Firma Effectivity współpracowała z nami przy projekcie stworzenia strony internetowej dla pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, ,,Przylądek Nadziei” i ich rodziców. Prace przeprowadzane były z należytą starannością, zgodnie z wymaganymi standardami. Ważnym elementem współpracy była wysoka kreatywność zespołu zaangażowanego w projekt, dzięki czemu nasza współpraca przebiegała rzeczowo i przyjemnie.

Justyna Zalewska i Bartłomiej Dwornik Zespół ds. promocji

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość, daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Porozmawiajmy