fbpx

Udokumentowani - CRM

Jako partner biznesowy byliśmy odpowiedzialni za stworzenie nowoczesnego systemu CRM.

desktop-grafika

Technologie wykorzystane w projekcie

Java Script
React.js
PHP
Symphony

Udokumentowani

Udokumentowani to firma wspierająca cudzoziemców w legalizacji ich pobytu i pracy w Polsce. Przedsiębiorstwo prosperuje na rynku od ponad 3 lat, a jej profesjonalny zespół pracowników doradza i czuwa nad sprawnym przebiegiem całego procesu. Specjaliści pomagają również obcokrajowcom w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczych.

Niektóre z wykonanych usług

System CRM

Wyzwanie

Jako partner biznesowy byliśmy odpowiedzialni za stworzenie nowoczesnego systemu CRM optymalizującego i automatyzującego pracę zespołu naszego klienta.

Rozwiązanie

Prace rozpoczęły się od omówienia projektu, jego funkcjonalności oraz napisania specyfikacji, która posłużyła nam jako dokumentacja dla realizowanych zadań.

Istotnym elementem w komunikacji z klientem było przedstawienie demo dla każdego gotowego modułu, co dawało pole do wprowadzania drobnych zmian.

Gotowy CRM jest unikalny pod wieloma względami. Możemy wyróżnić w nim:

– możliwość automatycznego uzupełniania danych w szablonach dokumentów tworzonych przez pracowników;
– moduł pozwalający na przypisywanie zadań dla pracowników, priorytetyzację tych zadań oraz wyświetlanie ich w kalendarzu;
– dedykowany customowy moduł czatu, który umożliwia łatwą i sprawną komunikację w zespole;
– logowanie czasu pracy użytkowników systemu.

Oprogramowanie posiada jeszcze jedną ważną dla klienta funkcję. Osoba sprawująca rolę administratora jest upoważniona do tworzenia różnych grup użytkowników, a także nadawania im dostępów do wybranych modułów aplikacji. Tak stworzony system dba o bezpieczeństwo danych naszego klienta. Zadaniem CRM-a jest ulepszać jakość prac oraz zapewniać płynny przepływ informacji pomiędzy pracownikami firmy.

Podsumowanie

Realizując projekt usprawniający obsługę klientów potrzebowaliśmy dokładnej analizy potrzeb firmy. Zależało nam, aby system był zgodny z oczekiwaniami klienta oraz, aby obsługa aplikacji była intuicyjna. Stworzenie CRM-a dla szeroko pojętego sektora HR i obsługi klienta to kolejny przykład branży, która dbając o wewnętrzne procesy i wysoką jakość obsługi klienta decyduje się na dedykowany system.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych realizacji.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu