fbpx

Utrzymanie serwisów z branży nieruchomości

Klient z branży nieruchomości zdecydował się na usługę outsourcingu programistycznego. 

Utrzymanie serwisów z branży nieruchomości-grafika-case-study

Technologie wykorzystane w projekcie

Nestjs
React
Symfony

Krajowy Rynek Nieruchomości

Jest to firma, do której należą serwisy Ronin, Zainwestuj w nieruchomości czy system POP.  Działalność firmy skupia oferty nieruchomości z rynku polskiego i pozwala swoim użytkownikom na szybkie i kompleksowe dotarcie do nich.

Niektóre z wykonywanych usług

Utrzymanie serwisów i opieka programistyczna
Przepisywanie systemu

Wyzwanie

Klient z branży nieruchomości posiadający własne serwisy internetowe potrzebował usprawnienia ich działania. Z tego względu skorzystał z naszej usługi outsourcingu programistycznego.

Naszym zadaniem jest stałe dbanie o poprawność działania serwisów i ich rozwój.

Rozwiązanie

Na początku współpracy potrzebowaliśmy czasu na zapoznanie się z serwisami oraz systemem POP należącymi do naszego klienta. Proces ten był utrudniony ze względu na to, że projekty tworzone były od ponad 10 lat i to przez różnych programistów. Jednak będąc w stałym kontakcie z klientem poznaliśmy kod oraz szczegółowe potrzeby, dla których mogliśmy zaproponować nowoczesne rozwiązania usprawniające ich działanie.

Nasze prace polegały na wprowadzaniu poprawek, szybkim reagowaniu – również w krytycznych momentach oraz aktualizacji pająków będących podstawą działania systemu POP zawierającego oferty nieruchomości z rynku wtórnego.

Ze względu na złożoność systemu POP, a także jak wspomnieliśmy jego przestarzałą architekturę, wspólnie zdecydowaliśmy o przepisaniu projektu opierając go o nowoczesne technologie. Z naszej strony równie istotne były także względy bezpieczeństwa oraz jednolity kod. Dzięki temu łatwiej będzie wprowadzać zmiany oraz rozwijać projekt. Obecnie pracujemy nad back-endem silnika oraz realizujemy na bieżąco zlecane nam działania. 

Podsumowanie

Dzięki cyklicznym spotkaniom z zespołem klienta mamy pewność, że nasza praca usprawnia jego biznes, a prace nad nowym system idą w najlepszym kierunku.

Współpraca z klientem Krajowy Rynek Nieruchomości, to kolejny przykład tego, że świadczona przez nasz zespół usługa outsourcingu wspiera realne potrzeby biznesów.

Opinia klienta

logo-krn

Firma Effectivity, z którą miałem okazję współpracować w ramach Krajowego Rynku Nieruchomości, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dzięki ich profesjonalizmowi udało się skutecznie poprawić część naszych serwisów oraz wdrożyć nowe.

Effectivity wykazała się również nieocenioną zdolnością szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Ich zaangażowanie oraz efektywność w działaniu znacząco przyczyniły się do sukcesu naszych projektów internetowych.

Polecam współpracę każdemu, kto chce mieć pewność szybkiej i sprawnej realizacji zadań programistycznych.

Piotr Wójciak

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala nam proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Daj nam znać jakiego oprogramowania potrzebuje Twój biznes.

Porozmawiajmy