fbpx

Sklepy internetowe

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe oparte o WooCommerce. Od podstaw projektujemy i wdrażamy rozwiązania dla branży e-commerce dopasowane do celów biznesowych naszych klientów.

Dbamy o nowoczesny wygląd, możliwe do dalszego rozwoju funkcjonalności, a także stabilność oprogramowania.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie prac.

Porozmawiajmy
dedykowany-sklep-internetowy

Zalety dedykowanego sklepu online

Wznieś swój biznes o poziom wyżej inwestując w dedykowane rozwiązanie dla biznesu, jakim jest sklep internetowy.

Projektowany w 100% na zamówienie

Zapewnia realny wpływ na jakość pracy osób nadzorujących sklep

Daje możliwość integracji z innymi serwisami i narzędziami marketingowymi

Umożliwia pełny i niezahamowany dalszy rozwój

Ułatwia prowadzenie działań marketingowych

Daje dowolność w prezentowaniu marki i produktów

Zawiera responsywny i unikalny design

Intuicyjny i przyjazny dla użytkowników

Funkcje dedykowanego rozwiązania dla e-commerce

Sklep internetowy to nie tylko przedstawienie oferty produktów, ale także umiejętne ułożenie jej, dopasowanie funkcjonalności, przemyślana ścieżka przyszłego użytkownika, a także zadbanie o jego estetyczny wygląd oraz wysoką jakość tworzonego kodu i wdrożenia.

Sprawdź przykładowe, istotne funkcje rozwiązania i  zapytaj nas o wycenę Twojego projektu.

Sklep oparty o WooCommerce

Tworzone sklepy internetowe opieramy o znany plugin (wtyczkę) WooCommerce. Co to oznacza? Zapewniamy profesjonalną realizację oraz wdrożenie dzięki indywidualnemu podejściu do projektu. Tworzymy szyte na miarę funkcjonalności oraz grafikę, a także dopasowany panel administracyjny i wszelkie zaprojektowane wcześniej moduły.  Zapewniamy bezpieczeństwo oprogramowania – unikamy gotowych szablonów czy instalacji wielu wtyczek zastępując je sprawdzonymi rozwiązaniami, pozwalającymi na intuicyjną obsługę oraz dalszy rozwój sklepu.

Zapewniona responsywność

To nic innego jak dopasowanie sklepu internetowego do rozdzielczości ekranu urządzenia użytkownika. Dzięki responsywnej wersji sklepu użytkownicy mogą robić zakupy na urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie to pozwala na docieranie do bardzo szerokiego grona odbiorców mobilnych.

Optymalizacja dla potrzeb marketingu

Dbamy o wysokie wyniki w Google Page Speed oraz wykonujemy wstępny audyt SEO.  Wykonujemy także inne zlecone nam działania związanie z optymalizacją sklepu internetowego dla potrzeb marketingu.

Integracje z zewnętrznymi serwisami

Tworzone przez nas sklepy integrujemy, m.in z narzędziami marketingowymi lub sprzedażowymi. Systemy płatności, katalogi produktów, konta z materiałami dla partnerów handlowych, bazy punktów sprzedaży i wiele innych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Potwierdzeniem efektów naszej pracy są referencje zadowolonych klientów – przedsiębiorców, których wspieramy w rozwoju ich firm. Zapraszamy do współpracy!

Ajmaker

“Współpracuję z Effectivity od kilku lat, to co cenię sobie najbardziej to dyspozycyjność i częsty kontakt z zespołem. Ważne jest , że w tworzonym dla mnie projekcie stawiają na zrozumienie jego potrzeb technicznych oraz budowanie takich rozwiązań, które są zarówno dopasowane, ale i wyróżniające się. Dlatego szczerze polecam współpracę z firmą Effectivity.”

Adrian Janiszewski
Właściciel
Tona Tuszu

Chcieliśmy dotrzeć do szerszego grona użytkowników i odświeżyć sklep Tona Tuszu. Współpraca z Effectivity właśnie się do tego przyczyniła. Zadbali od początku do końca o realizację – bezpieczeństwo sklepu, design, ścieżkę klienta i wiele innych spraw. Razem realizujemy kolejny projekt!

Wojciech Traczyk
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Dlaczego właśnie my?

Doświadczony zespół projektowy skupiony na celu

Roczna gwarancja stworzonego kodu

Doradztwo i wiedza oparte o kilkuletnie doświadczenie

Przejrzysta komunikacja i wymiana informacji dzięki wsparciu Project Managera

Transparentność kosztów projektu

Realna pomoc w tworzeniu specyfikacji do projektu

Skoncentrowani na celu

Staramy się jak najlepiej poznać Twój biznes, aby kolejno współpracując m.in z UX/UI designerami, grafikami czy ilustratorami stworzyć dedykowaną i wyróżniającą się grafikę oraz funkcjonalny projekt sklepu internetowego.

Warsztaty i rozmowy

1

Makiety projektu

2

Tworzenie grafik

3

Kodowanie

4

Programowanie

5

Testowanie

6
star

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, który będzie miał rzeczywisty wpływ na Twój biznes.

Technologie

W naszej pracy korzystamy z systemu WooCommerce, gdyż w połączeniu z doświadczeniem zespołu daje nam pewność osiągnięcia bezpieczeństwa i niezawodności tworzonych rozwiązań e-commerce.

Współpracuj z nami

Twój biznes potrzebuje profesjonalnego sklepu online? Wycenimy go!

Napisz do nas