fbpx

Konfigurator produktu iCompose.it

iCompose.it to elastyczna platforma konfiguratora produktu, która pozwala na tworzenie niestandardowych produktów w czasie rzeczywistym.  Rozwiązanie, które dostarczamy, jest w pełni obsługiwane i zarządzane przez naszego klienta.

Z nami masz pewność kompleksowej realizacji – od początku współpracy, aż po utrzymanie narzędzia. Docieraj do nowych odbiorców oferując nowoczesny i atrakcyjny konfigurator produktu iCompose.it w swoim biznesie.

 

Przejdź na stronę iCompose.it
personalizacja-branza-meblowa

Wyróżniki naszej platformy iCompose.it

Sprawdź dlaczego warto zainwestować w konfigurator iCompose.it. Właściwy wybór pozwoli na optymalizację obsługi Twoich odbiorców i wsparcie sprzedaży.

Oferujemy możliwość tworzenia różnych typów zależności

Oferujemy integracje kreatora z popularnymi platformami ecommerce

Zarządzaj konfiguratorem i dodawaj własne komponenty i ich opisy

Załóż konto handlowca i prowadź sprzedaż z konfiguratora

Cena wyświetlana w czasie rzeczywistym

Zdecyduj o unikalnej szacie graficznej

Rozwiązanie, które pomaga sprzedawcom

Platforma iCompose.it została zaprojektowana z myślą o sektorach B2B oraz B2C oferujących personalizację swoich produktów. W tym producentach, właścicielach sklepów online, a także handlowcach.

Skróć cykl sprzedaży personalizowanych produktów

Intuicyjna ścieżka oraz dopasowane funkcjonalności zaangażują Twoich odbiorców oraz oszczędzą czas tworzenia ich personalizowanego produktu.

Wspieraj decyzje zakupowe

Dzięki możliwości dodania modułów pomocy możesz wspierać odbiorców dodając treści, video, grafikę wyjaśniając tym samym wybrane zagadnienie.

Postaw na konkurencyjność swojej oferty

Konfigurator produktu to narzędzie do personalizacji, które wpływa na wzrost konkurencyjności Twojego biznesu. Szczególnie jeśli jesteś producentem, dystrybutorem lub prowadzisz sklep online oferując personalizowane produkty.

Analizuj potrzeby swoich odbiorców

Dzięki dedykowanym opcjom, takim jak panel administratora możesz zobaczyć jakie projekty tworzyli Twoi odbiorcy oraz dopasowywać przekazy marketingowe, funkcje konfiguratora do potrzeb użytkowników.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń i daj nam znać jakiego konfiguratora produktu potrzebuje Twój biznes.

Przejdź do kontaktu