fbpx

PHP + WordPress

Specjalizujemy się w tworzeniu projektów, między innymi w oparciu o język PHP oraz niezwykle popularny CMS WordPress. Potwierdzeniem tego są gotowe realizacje naszych klientów dające stabilność, bezpieczeństwo oraz użyteczność zbudowanych stron www oraz portali.

Wiemy, iż gwarancją udanego projektu opartego na CMS WordPress jest jego odpowiednie wdrożenie. I tym właśnie się wyróżniamy.

Skontaktuj się z nami
Dedykowane-aplikacje-webowe. PHP-Symfony

Dlaczego warto wybrać stronę www opartą o WordPress?

Możliwości tych technologii w połączeniu z doświadczeniem naszego zespołu niosą ze sobą wiele korzyści.

Ciągłość oraz globalne wsparcie dla rozwoju technologii

Intuicyjne zarządzanie stroną dla jej użytkowników

Zwiększona wydajność oraz szybkość działania rozwiązań

Tworzenie niestandardowych funkcjonalności zgodnie z potrzebami klienta

Czym charakteryzuje się WordPress?

CMS WordPress jest aktualnie używany przez 41% stron w internecie! Od małych blogów, aż po większe portale informacyjne.
System posiada ogromne wsparcie programistów na całym świecie, co sprawia, że rozwój strony nie wiąże się z żadnymi komplikacjami.

Bezpieczeństwo

Odpowiednio wdrożony CMS WordPress jest w pełni bezpieczny. Nad samym silnikiem czuwa wielu programistów, a każda potencjalna luka w zabezpieczeniach jest usuwana poprzez proste aktualizacje.

Prostota

Panel administracyjny systemu jest bardzo przejrzysty, a do zarządzania dodanymi na stronie treściami wystarczy krótkie przeszkolenie.

Wsparcie SEO

Nasze wdrożenia zakańczamy wstępnym audytem SEO. WordPress posiada ogromne wsparcie dla pozycjonowania w przeglądarkach, co stanowi solidną podstawę dla jego wyboru.

Opinie naszych klientów

Budowanie długotrwałych relacji z klientami to ważne zadanie w biznesie, które efektywnie realizujemy. Przeczytaj opinie naszych klientów.

 

Ajmaker

“Współpracuję z Effectivity od kilku lat, to co cenię sobie najbardziej to dyspozycyjność i częsty kontakt z zespołem. Ważne jest , że w tworzonym dla mnie projekcie stawiają na zrozumienie jego potrzeb technicznych oraz budowanie takich rozwiązań, które są zarówno dopasowane, ale i wyróżniające się. Dlatego szczerze polecam współpracę z firmą Effectivity.”

Adrian Janiszewski
Właściciel
Tona Tuszu

Chcieliśmy dotrzeć do szerszego grona użytkowników i odświeżyć sklep Tona Tuszu. Współpraca z Effectivity właśnie się do tego przyczyniła. Zadbali od początku do końca o realizację – bezpieczeństwo sklepu, design, ścieżkę klienta i wiele innych spraw. Razem realizujemy kolejny projekt!

Wojciech Traczyk
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Jakich projektów się podejmiemy?

Strony internetowe

Portale internetowe

Sklepy internetowe

Blogi

Jakie etapy współpracy przejdziesz z nami?

Dotychczasowa współpraca z klientami, jak i wewnątrz zespołu pozwoliła nam na wypracowanie przejrzystej ścieżki projektowej.

Warsztaty

1

Makietowanie

2

Tworzenie grafik

3

Kodowanie

4

Programowanie

5

Testowanie

6
star

Dbamy o jakość wykonywanych prac.

Zapewniamy indywidualne podejście dla każdego projektu.

Technologie

Płynnie poruszamy się w technologiach, w których pracujemy. Stale dbamy o zdobywanie nowych umiejętności, dzięki którym możemy proponować zaawansowane rozwiązania.

Współpracuj z nami!

W naszych realizacjach skupiamy się na indywidualnych potrzebach biznesów naszych klientów.

Otrzymaj od nas wycenę