fbpx

Strony internetowe

Tworzymy wysokiej jakości dedykowane strony internetowe dla firm, dbając o ich profesjonalny wizerunek online.

W realizowanych projektach stawiamy na bezpieczeństwo, łatwość utrzymania stron oraz możliwość ich dalszego rozwoju, a także realizację celów biznesowych naszych klientów. 

 

Porozmawiajmy
profesjonalna-strona-internetowa-realizacje-effectivity

Zalety dedykowanej strony www

Osiągaj swoje cele dzięki wydajnej witrynie Twojego biznesu, która zaprezentuje ofertę w prosty i zrozumiały sposób.

Buduje wizerunek firmy.

Zwiększa konkurencyjność firmy na rynku.

Przekazuje najważniejsze informacje o ofercie.

Daje ogromny zakres możliwości dla działań marketingu.

Jest zabezpieczona przez atakami i wirusami.

Daje możliwość tłumaczenia na wiele wersji językowych.

Od strony technicznej

Stwórz z nami kompatybilną i nowoczesną stronę www.

Zadbamy o każdy szczegół Twojej strony. Analizujemy potrzeby, proponujemy rozwiązania, doradzamy i tłumaczymy jak działają.

 

Oparte o system CMS WordPress

Nasze strony opieramy o znany i lubiany system CMS WordPress. Jest to wdrożenie na poziomie eksperckim. Co to oznacza? Strony nie są opierane o dużą ilość gotowych wtyczek, gdyż dbamy o jakość realizacji i pełną kontrolę nad stroną. Nasze wdrożenia wykonujemy od podstaw, stawiając na własne rozwiązania i tym samym zapewniając bezpieczeństwo. Co w efekcie pozwala cieszyć się intuicyjnym panelem CMS WordPress, likwidując zarazem wady z nim związane. Istotną zaletą stron są dodatkowo ich unikatowe projekty graficzne tworzące spójną identyfikację wizualną biznesu.

Responsywna i mobile friendly

Budowane przez nasz zespół strony internetowe są dopracowane w taki sposób, aby korzystanie z nich na urządzeniach mobilnych – telefon, tablet, było równie atrakcyjne, jak w wersji desktopowej.

Optymalizacja dla marketingu

Co mamy na myśli? Przyspieszenie działania strony dla dobrych wyników w Google Page Speed oraz wstępny audyt SEO. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać inne zadania zlecone nam przez dział marketingu.

Integracje z zewnętrznymi systemami

Nasze strony jesteśmy w stanie zintegrować z każdymi narzędziami marketingowymi lub sprzedażowymi. Strona może posiadać katalog produktów, konta z materiałami dla partnerów, bazy punktów sprzedaży i wszystko, co tylko będzie potrzebne, aby dobrze poprowadzić klienta przez ofertę.

Opinie naszych klientów

Rekomendacje, które uzyskaliśmy są potwierdzeniem udanej współpracy z naszymi klientami.

Erkado

“Realizacja projektu z Effectivity jest procesem, który jest prowadzony profesjonalnie i metodycznie. Każdy z etapów jest odpowiednio przepracowany, tak aby nie dostarczać zbędnych zagadnień na późniejszym etapie. Projekt został zrealizowany w dobrym tempie oraz bez błędów uniemożliwiających funkcjonowanie serwisu.”

Sławomir Onacki
Specjalista ds. marketingu
RST

“Miałam przyjemność pracować z ekipą Effectivity przy budowaniu strony internetowej rst.software. To co wyróżnia Effectivity to: zrozumienie biznesu, szybkość działania, reakcja na pojawiające się dodatkowe potrzeby, a przede wszystkim fajny klimat i dobra komunikacja. Szczególne podziękowania dla Pauliny Powązki za opiekę nad całym projektem. Po wdrożeniu kontynuujemy współpracę z Effectivity w obszarze utrzymania i rozwoju strony.”

Klaudia Szajdecka
Chief Brand Officer
Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Effectivity jako firmę solidną, wiarygodną i w pełni zaangażowaną w realizację projektów tworzenia stron internetowych. Firma Effectivity współpracowała z nami przy projekcie stworzenia strony internetowej dla pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, ,,Przylądek Nadziei” i ich rodziców. Prace przeprowadzane były z należytą starannością, zgodnie z wymaganymi standardami. Ważnym elementem współpracy była wysoka kreatywność zespołu zaangażowanego w projekt, dzięki czemu nasza współpraca przebiegała rzeczowo i przyjemnie.”

Justyna Zalewska i Bartłomiej Dwornik
Zespół ds. promocji
Dlaczego warto z nami współpracować?

7 lat doświadczenia w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla klientów.

Płynna komunikacja i pełna kontrola procesu powstawania projektu.

Zespół programistyczny zorientowany na wysokiej jakości efekt.

12 miesięczna gwarancja na stworzony przez nas kod.

Sprawdzona ścieżka projektowa

Zapewniamy kompleksowość usługi. Rozumiemy przez to pomoc w wypełnianiu briefu, pisaniu specyfikacji oraz dbanie o realizację indywidualnych oczekiwań klienta względem projektu.

Wszystko to w oparciu o sprawdzoną ścieżkę współpracy.

Warsztaty

1

Makiety dla projektu

2

Dopasowane grafiki

3

Kodowanie

4

Programowanie

5

Testowanie

6
star

Wspieramy klientów na drodze do ich sukcesu.

Powierzając nam stronę internetową swojego biznesu możesz nam zaufać.

Technologie

Płynnie poruszamy się w technologiach, w których pracujemy. Stale dbamy o zdobywanie nowych umiejętności, dzięki którym możemy proponować zaawansowane rozwiązania.

Masz pomysł?

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny Twojej strony!

Otrzymaj wycenę