fbpx

Realizacje Effectivity

Dzięki zaangażowaniu, odpowiedzialnej współpracy z klientami, a także zgodnie z ich wizją oraz potrzebami biznesu tworzymy dedykowane rozwiązania, których zadaniem jest optymalizacja działań w firmach. 

Dedykowane aplikacje webowe
Realizacje Effectivity

Sprawdź opinię o nas

Przeczytaj co sądzą, o współpracy z naszym software house nasi klienci. Zachęcamy Cię do kontaktu z nami, aby wkrótce i Twoja opinia mogła się tu pojawić.

AP Odszkodowania

“Zarówno początek współpracy z Effectivity, jak i naszą obecną współpracę oceniam bardzo wysoko. Otrzymany program pozwala na łatwe zarządzanie setkami spraw, które na co dzień prowadzimy. Polecam zwłaszcza za profesjonalizm oraz uprzejme podejście do klienta.”

Paweł Gaj
Właściciel
Erkado

“Realizacja projektu z Effectivity jest procesem, który jest prowadzony profesjonalnie i metodycznie. Każdy z etapów jest odpowiednio przepracowany, tak aby nie dostarczać zbędnych zagadnień na późniejszym etapie. Projekt został zrealizowany w dobrym tempie oraz bez błędów uniemożliwiających funkcjonowanie serwisu.”

Sławomir Onacki
Specjalista ds. marketingu
RST

“Miałam przyjemność pracować z ekipą Effectivity przy budowaniu strony internetowej rst.software. To co wyróżnia Effectivity to: zrozumienie biznesu, szybkość działania, reakcja na pojawiające się dodatkowe potrzeby, a przede wszystkim fajny klimat i dobra komunikacja. Szczególne podziękowania dla Pauliny Powązki za opiekę nad całym projektem. Po wdrożeniu kontynuujemy współpracę z Effectivity w obszarze utrzymania i rozwoju strony.”

Klaudia Szajdecka
Chief Brand Officer

Zainteresowany?

Czekamy na Ciebie. Zadzwoń lub napisz e-mail i daj nam znać jakiej aplikacji potrzebuje Twój biznes.

Skontaktuj się z nami