fbpx

Nasza firma

Effectivity Software House – to tutaj powstają dedykowane aplikacje webowe, jak również sklepy internetowe, strony www czy konfiguratory produktów. Ponadto nasze zespoły z powodzeniem utrzymują i rozwijają istniejące systemy naszych klientów. 

Dowodem sumiennej i zaangażowanej realizacji projektów są m.in. przyznane nam wyróżnienia: Gepardy Biznesu 2018, Efektywna Firma 2018 i Mocna Firma Godna Zaufania 2018.

Z kolei w 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę z Zespołem Szkół w Świebodzicach, w ramach której organizujemy zajęcia dydaktyczne dla uczniów klas technikum informatycznego, dzieląc się doświadczeniem i przekazując młodemu pokoleniu posiadaną wiedzę. 

Grono naszych pracowników stale się powiększa, a każdy z nich dba o jakość wzajemnej współpracy oraz przyjemną atmosferę w firmie, co z korzyścią przekłada się na zadowolenie klientów.

+ 200 zrealizowanych projektów
+ 7 lat w branży

Jakie etapy pracy wyróżniamy?

Indywidualne podejście do realizowanego projektu pozwala nam doskonale zrozumieć potrzeby naszego klienta.
Dzięki temu jesteśmy w stanie zasugerować najlepsze rozwiązania.

01

Przeprowadzamy warsztaty z klientem

To pierwszy i najważniejszy etap, który jest podstawą do dobrej realizacji projektu.

Warsztaty i spotkania pozwalają nam poznać wszystkie wymagania klienta. Dzięki dokładnej analizie potrzeb, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie technologie oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Ten etap pozwala na to, aby stworzone przez nas systemy, spełniały potrzeby naszych klientów.

Krok pierwszy jest dla nas zawsze najważniejszy i nigdy go nie pomijamy.

02

Tworzymy makiety

W kolejnym etapie tworzymy makiety obrazujące działanie aplikacji i układ elementów.

Dzięki temu jesteśmy pewni, że wizja klienta jest zgodna z naszą interpretacją. Makiety pozwalają na weryfikację zaplanowanych wcześniej ścieżek użytkownika i wprowadzenie do nich ewentualnych poprawek. W ten sposób unikamy przedłużającego się etapu programowania. Jeżeli klient ma własne makiety, lub nie są one wymagane, pomijamy ten punkt w naszej ścieżce projektowej.

03

Projektujemy grafiki

Po zakończeniu makietowania, zajmujemy się tworzeniem grafik.

Jest to etap, w którym na bieżąco konsultujemy z klientem, wszelkie kwestie związane z oprawą wizualną aplikacji. Dopracowujemy projekt tak, aby był on odzwierciedleniem finalnej wersji.

Warto zaznaczyć, że tworzymy dedykowane grafiki dla projektów, gdyż w ten sposób osiągamy spójność między dedykowanym rozwiązaniem oraz szytą na miarę grafiką.

04

Programujemy i testujemy

W tym etapie do akcji wkraczają nasi programiści.

Projekt podzielony na zrozumiałe sprinty, czyli grupy wykonywanych zadań umożliwia pełną transparentność kosztów oraz czasu pracy naszego zespołu.

Po każdym sprincie aplikacja jest przez nas testowana, a następnie oddawana do testów klienta.

Kiedy wszystko jest dopracowane następuje wdrożenie projektu.

 

Poszukujesz dobrego software house?

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist