fbpx

Dedykowane technologie

Jako software house wychodzimy z ofertą dedykowanych technologii, w których posiadamy doświadczenie używając ich na co dzień w naszych projektach.

Pomagamy klientom korzystać z możliwości jakie oferuje technologia, upraszczamy procesy oraz dbamy o wydajność oraz bezpieczeństwo tworzonych aplikacji internetowych i innych dedykowanych projektów.

Udzielamy wsparcia biznesom na drodze ich rozwoju poprzez tworzenie, dostarczanie i wdrażanie dopasowanych produktów cyfrowych.

 

Effectivity Software House | Programiści dla biznesu | Tworzymy dedykowane aplikacje

Jakie są nasze kompetencje?

Stosujemy tylko technologie, w których mamy duże doświadczenie – daje nam to pewność sukcesu projektu. Ponadto chętnie poznajemy nowe technologie i kiedy przynajmniej dwóch naszych specjalistów opanuje je na odpowiednim poziomie, dodajemy je do naszego standardu.

W kontakcie z nami możesz liczyć na rzeczową rozmowę, doradztwo w zakresie wyboru technologii, podzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem, a także pomoc w napisaniu specyfikacji dla rozwiązania.

Wyznaczony do projektu zespół zadba  o całość współpracy, w tym: płynny kontakt dzięki dedykowanym narzędziom (Jira, Slack), a także czytelny kod, jego wnikliwe przetestowanie oraz sprawne wdrożenie gotowego produktu.

Effectivity Software House | Programiści dla biznesu | Etap współpracy

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy partnerem technologicznym, dla którego udana współpraca i dopracowany projekt są zawsze najważniejsze. Tworzymy dedykowane systemy, strony www, sklepy internetowe, a także modernizujemy już istniejące serwisy wspierając biznesy, sprzedaż oraz ich rozwój. 

Staramy się w pełni zrozumieć potrzeby klientów i ich wizje. Dzięki temu jesteśmy w stanie zasugerować najlepsze rozwiązania dla każdego projektu.

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist