fbpx

Javascript + React.js

Obecnie język programowania JavaScript przechodzi swój swoisty renesans. W naszej ofercie posiadamy połączenie JavaScript z frameworkiem React.js, co umożliwia nam tworzenie praktycznie każdej aplikacji internetowej. A przy tym pełną kontrolę nad napisanym kodem oraz jego wysoką jakość.

Porozmawiajmy
Dedykowane-aplikacje-webowe. PHP-Symfony

Jakie są plusy połączenia JavaScript i React.js ?

Korzyści związane z wykorzystaniem powyższych technologii dają naszym klientom olbrzymie możliwości rozwoju.

Globalne wsparcie dla rozwoju technologii

Możliwość tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych

Tworzenie aplikacji internetowych działających na każdej przeglądarce czy systemie operacyjnym

Stworzone aplikacje w technice RWD działają na komputerach, tabletach i telefonach

Wyjaśnienia techniczne

 

Język JavaScript może być wykorzystywany do tworzenia kodu po stronie frontendu, jak i backendu.
W naszej firmie stosujemy go w dużej mierze do budowy aplikacji działających na przeglądarkach, a także coraz częściej po stronie serwera.

JavaScript

Rozwijający się w szybkim tempie język programowania JavaScript znajduje swoje zastosowanie w aplikacjach internetowych czy stronach www. Ogromnym plusem, dzięki któremu wykorzystywany jest przez programistów są jego nowe i stale ulepszane biblioteki, a także frameworki. Z kolei jego elastyczność oraz uniwersalność sprawia, że nie tylko jest niezbędnym, ale też ciężko jest go zastąpić.

React.js

Jest on jedną z popularnych, a jednocześnie prostych w użyciu bibliotek JavaScript. Działający na zasadzie open source stał się na tyle powszechny, że przy tworzeniu różnego rodzaju aplikacji zaspokaja potrzeby wielu biznesów. Posiada możliwość budowy bardzo złożonych interfejsów, na które składają się oddzielone od siebie, małe elementy.

Opinie naszych klientów

Ocena dotychczasowej współpracy jest dla nas ważna. Zobacz co piszą o nas nasi klienci.

BedBooking

“Z Effectivity współpracujemy nad nową odsłoną aplikacji internetowej. Szukaliśmy partnera, który zrealizuje nasz pomysł na aplikację w nowej technologii, aplikację która będzie nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych, szybka, stabilna, a przede wszystkim użyteczna, łatwa w utrzymaniu i dalszym rozwoju. Jak zwykle w takich projektach, musiało upłynąć trochę czasu, zanim partner poznał specyfikę naszej branży, profil naszego klienta oraz wypracowaliśmy wspólnie docelowy model współpracy. W następstwie wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb i oczekiwań, wdrożeniu stosownych działań usprawniających, przeszliśmy do etapu zwinnej produkcji oprogramowania. Z niecierpliwością czekam na odbiór kolejnego etapu prac!”

Dawid Łukasiewicz
Product Manager
Wall&Pix

“Tworzę rozwiązanie dla fotografów, które pomaga sprzedawać im zdjęcia jako domowe galerie sztuki. Do tego potrzebowałem szytej na miarę aplikacji. Słyszałem wiele niepokojących opinii o projektach IT i byłem pełen obaw przed całym przedsięwzięciem. Trafiłem jednak na Effectivity i bardzo się z tego cieszę. Współpraca z nimi od samego początku była super. Przed przystąpieniem do współpracy bardzo dokładnie analizowaliśmy mechanikę działania aplikacji i spisaliśmy specyfikację. Potem byłem prowadzony przez kolejne kroki projektu. W razie pytań nigdy nie miałem problemu z komunikacją z pracownikami firmy. Ostatecznie dostałem aplikację dokładnie taką jak chciałem. Dlatego z przyjemnością polecam współpracę z firmą Effectivity.”

Łukasz Frączek
Właściciel
Jakich projektów się podejmiemy?

Portale internetowe

Sklepy online

Jakie etapy współpracy przejdziesz z nami?

Dotychczasowa współpraca z klientami, jak i wewnątrz zespołu pozwoliła nam na wypracowanie przejrzystej ścieżki projektowej.

Warsztaty

1

Makietowanie

2

Tworzenie grafik

3

Kodowanie

4

Programowanie

5

Testowanie

6
star

Dbamy o jakość wykonywanych prac.

Zapewniamy indywidualne podejście dla każdego projektu.

Technologie

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala nam proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych konfiguratorów produktu.

Współpracuj z nami!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz wycenę. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu.

Porozmawiajmy