fbpx

PHP + Symfony

W naszym Software House używamy języka PHP w jego najnowszych i bieżących wersjach. Pomimo 20 lat istnienia języka, wciąż jest on stabilną alternatywną dla swojej konkurencji.

Aby jeszcze lepiej wykorzystać potencjał języka PHP, nasze projekty opieramy o framework Symfony w jego najnowszych wersjach. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie tworzyć projekty na potrzeby naszych klientów.

Skontaktuj się z nami
Dedykowane-aplikacje-webowe. PHP-Symfony

Dlaczego PHP i Symfony to dobry wybór?

W odpowiednich rękach, połączenie tych dwóch technologii, daje bardzo dużo zalet.

Niezależność i światowe wsparcie dla technologii PHP oraz Symfony

Duża popularność języka wśród programistów, oraz niski poziom wejścia

Szybkość i stabilność systemów pisanych w tych technologiach

Wsparcie dla technologii w praktycznie każdej serwerowni

Ogromna elastyczność technologii, pozwalająca realizować wiele rozwiązań biznesowych

Tworzone projekty można skutecznie utrzymywać przez długi czas

Informacje o technologiach

Stosowane przez naszych programistów technologie są stabilnymi oraz uznanymi na świecie językami programowania oraz ich frameworkami.

Bezpieczeństwo stworzonego kodu, możliwość rozwoju serwisu, czy modernizacja projektu to kilka istotnych możliwości PHP czy Symfony.

Język PHP

Język PHP jest stosowany najczęściej do tworzenia aplikacji internetowych. Działa on po stronie serwera, a więc jego użycie nie jest widoczne dla użytkowników systemu.  Najnowsze wersje tego języka zyskały duży stopień optymalizacji zarówno dla szybkości działania, jak i wydajności. Jako, że PHP działa na licencji OpenSource to jego używanie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Warto również zaznaczyć, iż prosta składnia języka pozwala na niski poziom wejścia dla nowych programistów, jednak pisanie w nim skomplikowanych aplikacji wymaga większego doświadczenia i umiejętności, które posiadają nasi specjaliści.

Framework Symfony

Framework Symfony jest zbiorem gotowych bibliotek oraz architektury dla języka PHP. Framework ten jest stale rozwijany i zgodny z najwyższymi standardami oraz wzorcami projektowymi. Posiada także wbudowane zabezpieczenia przed atakami, optymalizacje oraz skalowalność. Dzięki temu w rękach doświadczonych programistów jest bardzo dobrym narzędziem do tworzenia aplikacji internetowych.

Rekomendacje naszych klientów

Zobacz opinie zadowolonych klientów, którym dostarczyliśmy dedykowane rozwiązania technologiczne.

AleRabat.com Sp. z o.o.

“Nasza współpraca z Effectivity rozpoczęła się 5 lat temu, od pojedynczego zamówienia. Wraz z rozwojem serwisu przekształciła się ona w stałą opiekę programistyczną polegającą na utrzymaniu i rozbudowie projektu w postaci usługi outsourcingu programistycznego.

Przez ten czas zaszło wiele pozytywnych zmian. Sukcesywnie zwiększamy liczbę programistów Effectivity, wypracowując jednocześnie model skutecznej komunikacji.

To, co cenimy sobie najbardziej to możliwość bezpośredniej komunikacji, szybkie reagowanie na potrzeby serwisu, pomoc w jego rozbudowie, a przy tym zaangażowane podejście chłopaków. Polecamy zarówno współpracę z Effectivity, jak i samą usługę outsourcingu dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o rozwój swojego projektu bądź produktu.”

 

Rafał Kopyto
CEO
AP Odszkodowania

“Zarówno początek współpracy z Effectivity, jak i naszą obecną współpracę oceniam bardzo wysoko. Otrzymany program pozwala na łatwe zarządzanie setkami spraw, które na co dzień prowadzimy. Polecam zwłaszcza za profesjonalizm oraz uprzejme podejście do klienta.”

Paweł Gaj
Właściciel
Jakie typy projektów tworzymy?

Kreatory oraz kalkulatory produktów

Systemy obiegu spraw i dokumentów

Api dla aplikacji internetowych i mobilnych

Integracje z różnymi systemami

Systemy bazodanowe

Systemy CRM

Dostarczamy dedykowane rozwiązania.

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy stworzą dla Ciebie skuteczne dedykowane rozwiązanie.

Porozmawiajmy