fbpx

Aplikacje internetowe

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych, które wyróżniają się posiadaniem dopasowanych rozwiązań oraz intuicyjną obsługą.

Głównym założeniem w Effectivity jest realizacja dopasowana do potrzeb naszych klientów.

Budując systemy dla przedsiębiorstw z wielu różnych branż wspieramy cyfryzację biznesów.

 

Otrzymaj wycenę aplikacji
System rezerwacji | BedBooking | Realizacja Effectivity

Aplikacje webowe - rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientów

Dedykowane oprogramowanie w postaci aplikacji wspiera biznesy oraz oferuje wiele korzyści dla użytkowników i zarządzających systemem.

Gromadzenie danych i sprawne zarządzanie nimi z jednego miejsca.

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb biznesu.

Uporządkowanie procesów biznesowych.

Zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

Możliwość integracji i rozwoju aplikacji.

Wsparcie automatyzacji i rozwoju firmy.

Funkcje i integracje aplikacji internetowych

Z najwyższą starannością tworzymy dedykowane aplikacje internetowe dla biznesów.

Skupieni na poszukiwaniu najbardziej dopasowanych rozwiązań stawiamy sobie za cel realizację potrzeb klienta.

Od początku kontaktu, przez proces projektowy i etap wdrożenia pomagamy i dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem.

Stabilność i bezpieczeństwo działania

Działająca w przeglądarce aplikacja musi nieść ze sobą pewność bezpiecznego użytkowania jej odbiorcom. Co to oznacza? Poprawność działania, optymalizację, a przy tym odpowiednio dobrane technologie oraz ich frameworki i wysoką jakość kodu. W efekcie otrzymujemy dopasowany, wydajny i dopracowany system.

Dalszy rozwój projektu aplikacji

Personalizowane funkcjonalności, przyjazny interfejs, dedykowany panel administratora, ograniczona ilość wtyczek na rzecz dedykowanych rozwiązań to część tworzonej aplikacji. Jednak co możesz zrobić z aplikacją w przypadku, gdy Twój biznes zacznie się zmieniać, albo Twoje potrzeby będą rosły? Rozwijać ją z nami. Tworząc oprogramowanie jesteśmy nastawieni na to, że klient w przyszłości może chcieć rozbudować aplikację, stąd zawieramy tę ewentualność już na początku planowania prac projektowych.

Możliwe integracje i ich zalety

Wykonujemy integrację systemów z innymi serwisami, w tym ze sklepem, stroną internetową, bazami danych.  Integracje mają na celu ułatwienie obsługi użytkowników, zwiększenie możliwości dokonania pożądanego celu (np. zakupu) oraz sprawnego zarządzania aplikacją. Ponadto, aby mieć pewność poprawnego działania systemu i jego niezawodności, na każdym etapie projektu poddajemy aplikację wnikliwym testom.

Polecają nas

Wyznacznikiem niezawodnych projektów aplikacji są referencje oraz opinie klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

 

BedBooking

“Z Effectivity współpracujemy nad nową odsłoną aplikacji internetowej. Szukaliśmy partnera, który zrealizuje nasz pomysł na aplikację w nowej technologii, aplikację która będzie nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych, szybka, stabilna, a przede wszystkim użyteczna, łatwa w utrzymaniu i dalszym rozwoju. Jak zwykle w takich projektach, musiało upłynąć trochę czasu, zanim partner poznał specyfikę naszej branży, profil naszego klienta oraz wypracowaliśmy wspólnie docelowy model współpracy. W następstwie wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb i oczekiwań, wdrożeniu stosownych działań usprawniających, przeszliśmy do etapu zwinnej produkcji oprogramowania. Z niecierpliwością czekam na odbiór kolejnego etapu prac!”

Dawid Łukasiewicz
Product Manager
AP Odszkodowania

“Zarówno początek współpracy z Effectivity, jak i naszą obecną współpracę oceniam bardzo wysoko. Otrzymany program pozwala na łatwe zarządzanie setkami spraw, które na co dzień prowadzimy. Polecam zwłaszcza za profesjonalizm oraz uprzejme podejście do klienta.”

Paweł Gaj
Właściciel
Wall&Pix

“Tworzę rozwiązanie dla fotografów, które pomaga sprzedawać im zdjęcia jako domowe galerie sztuki. Do tego potrzebowałem szytej na miarę aplikacji. Słyszałem wiele niepokojących opinii o projektach IT i byłem pełen obaw przed całym przedsięwzięciem. Trafiłem jednak na Effectivity i bardzo się z tego cieszę. Współpraca z nimi od samego początku była super. Przed przystąpieniem do współpracy bardzo dokładnie analizowaliśmy mechanikę działania aplikacji i spisaliśmy specyfikację. Potem byłem prowadzony przez kolejne kroki projektu. W razie pytań nigdy nie miałem problemu z komunikacją z pracownikami firmy. Ostatecznie dostałem aplikację dokładnie taką jak chciałem. Dlatego z przyjemnością polecam współpracę z firmą Effectivity.”

Łukasz Frączek
Właściciel
Efektywna współpraca

Analiza oraz zrozumienie złożonych potrzeb klienta.

Transparentność kosztów oraz prac realizowanego projektu.

Płynny kontakt z klientem.

7+ lat doświadczenia w najważniejszych obszarach związanych z aplikacjami internetowymi.

Scrumbanowe podejście do projektu i komunikacji.

Dwanaście miesięcy gwarancji na stworzony przez nas kod.

Pomoc i wsparcie zespołu - od pisania specyfikacji po wdrożenie i rozwój aplikacji.

Stabilny zespół programistów.

Projektowanie aplikacji webowej

Sprawdzona ścieżka projektowa umożliwia nam łatwe, a jednocześnie skuteczne zarządzanie projektem od początku, aż po jego wdrożenie.

Warsztaty

1

Makietowanie

2

Grafiki

3

Kodowanie

4

Programowanie

5

Testowanie

6
star

Pomagamy biznesom na drodze do ich sukcesu tworząc i wdrażając dedykowane aplikacje webowe oraz oferując ich monitoring i utrzymanie.

W Effectivity projekty realizujemy zespołowo.

Technologie, na których pracujemy

Warto inwestować w technologie, które dają możliwość szerokiego rozwoju tworzonych realizacji.

Masz pomysł na aplikacje?

Jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie, a współpraca z nami jest prosta. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Porozmawiajmy