fbpx

Konfigurator produktu

Przenieś swój biznes na wyższy poziom personalizacji. Tworzymy konfiguratory produktu, które upraszczają sprzedaż.

W ofercie posiadamy możliwość stworzenia rozbudowanego kreatora produktu posiadającego wiele funkcjonalności oraz integracji, które zapewniają automatyzację nawet zaawansowanych procesów obsługi i sprzedaży w biznesie.

Oferujemy także naszą platformę iCompose.it – konfigurator produktów, przeznaczoną do konfiguracji małych i średnich produktów z wieloma kombinacjami. 

Opowiedz nam o szczegółach Twojego pomysłu – podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie. 

Zapytaj nas o konfigurator
Konfigurator drzwi

Zalety inwestycji w dedykowany konfigurator

Umożliwienie odbiorcom personalizacji produktów to główna zewnętrzna funkcja konfiguratora. Jednak, jako rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu – ma również inne ważne zadania do spełnienia.

Wspiera sprzedaż Twoich produktów.

Buduje pozytywną więź z marką.

Automatyzuje proces obsługi Twoich klientów.

Zwiększa konkurencyjność firmy na rynku.

Dostępny 24h podczas sprzedaży online.

Ułatwia sprzedaż stacjonarną (np. u dystrybutora).

Dopasowany do potrzeb odbiorców.

Realizuje potrzebę posiadania spersonalizowanego produktu.

Funkcje konfiguratora

Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do projektu. Dlatego budowane przez nas konfiguratory są kompatybilne z WooCommerce, Magneto 2 oraz PrestaShop.

Sprawdź inne ważne funkcje kreatorów i skontaktuj się z nami.  Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą oraz sporządzimy wycenę.

Kontrola stanu magazynowego i pełna integracja systemu ze sklepem

Aplikacja kreatora może się łączyć z już istniejącym sklepem poprzez API. Dzięki temu jesteśmy w stanie, na żywo prezentować tylko te produkty i komponenty, które są aktualnie na stanie magazynowym. Dodatkowo zamówienia z kreatora będą trafiać bezpośrednio do sklepu i tam będą procesowane przez jego obsługę.

Zakupy i płatność w systemie konfiguratora

Aplikacja kreatora może być zintegrowana z systemami płatności. Oznacza to, że zakup odbywa się w aplikacji kreatora, a opłacone zamówienie jest wysyłane do sklepu. Stawiamy na rozwiązania, które współdziałają.

Zapewnione bezpieczeństwo działania

Tworzone przez nas kreatory są zazwyczaj osobnymi aplikacjami. Z tego względu mogą zostać umieszczone na osobnych subdomenach. Z kolei ich działanie w żaden sposób nie koliduje z już istniejącymi systemami. To zapewnia spokój i bezpieczeństwo działania dla całego biznesu.

Dalszy rozwój aplikacji konfiguratora

Kolejne funkcjonalności? To zadanie dla nas! Jeśli tylko potrzebujesz utrzymania i dalszego rozwoju konfiguratora to nasz zespół zaopiekuje się Twoim rozwiązaniem.

Sprawdź opinię o nas

Dbamy o każdą współpracę czego potwierdzeniem są referencje zadowolonych klientów.

Wall&Pix

“Tworzę rozwiązanie dla fotografów, które pomaga sprzedawać im zdjęcia jako domowe galerie sztuki. Do tego potrzebowałem szytej na miarę aplikacji. Słyszałem wiele niepokojących opinii o projektach IT i byłem pełen obaw przed całym przedsięwzięciem. Trafiłem jednak na Effectivity i bardzo się z tego cieszę. Współpraca z nimi od samego początku była super. Przed przystąpieniem do współpracy bardzo dokładnie analizowaliśmy mechanikę działania aplikacji i spisaliśmy specyfikację. Potem byłem prowadzony przez kolejne kroki projektu. W razie pytań nigdy nie miałem problemu z komunikacją z pracownikami firmy. Ostatecznie dostałem aplikację dokładnie taką jak chciałem. Dlatego z przyjemnością polecam współpracę z firmą Effectivity.”

Łukasz Frączek
Właściciel
Ajmaker

“Współpracuję z Effectivity od kilku lat, to co cenię sobie najbardziej to dyspozycyjność i częsty kontakt z zespołem. Ważne jest , że w tworzonym dla mnie projekcie stawiają na zrozumienie jego potrzeb technicznych oraz budowanie takich rozwiązań, które są zarówno dopasowane, ale i wyróżniające się. Dlatego szczerze polecam współpracę z firmą Effectivity.”

Adrian Janiszewski
Właściciel
IMPEL24

Wspólnie z Effectivity ulepszyliśmy oraz zrealizowaliśmy kilka projektów konfiguratorów dla usług na naszej istniejącej już stronie IMPEL24. Doceniamy przejrzystość komunikacji z zespołem, zrozumienie naszego biznesu oraz wymagań. Liczymy na kolejną udaną współpracę w przypadku innych projektów.

Maciej Mora
Dyrektor eCommerce i Cyfryzacji
Zalety wspólpracy z nami

7+ lat doświadczenia w najważniejszych obszarach związanych z aplikacjami internetowymi.

Zaplanowana ścieżka procesu projektowego oparta o cel, wizję i potrzeby biznesu klienta.

Ponad 200 zrealizowanych projektów.

Dwanaście miesięcy gwarancji na stworzony przez nas kod.

Scrumbanowe podejście do projektu i komunikacji.

Stabilny zespół programistów.

Pełna transparentność kosztów projektu.

Pomoc i wsparcie zespołu - od pisania specyfikacji po wdrożenie i rozwój aplikacji.

Jakie etapy współpracy przejdziesz z nami?

Dotychczasowa współpraca z klientami, jak i wewnątrz zespołu pozwoliła nam na wypracowanie przejrzystej ścieżki projektowej.

Warsztaty

1

Makietowanie

2

Tworzenie Grafik

3

Kodowanie

4

Programowanie

5

Testowanie

6
star

Cieszymy się, że wielu klientów wraca do nas przy następnych projektach lub pozostaje z nami na wiele lat powierzając nam utrzymanie i rozwój swojej aplikacji.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala nam proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych konfiguratorów produktu.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Czekamy na Ciebie. Zadzwoń lub napisz e-mail i daj nam znać jakiego konfiguratora produktu potrzebuje Twój biznes.

Porozmawiajmy