fbpx
Programiści dla biznesu

Konfigurator produktów

Czy myślałeś o rozwinięciu swojego biznesu? Czy zastanawiałeś się nad wdrożeniem nowoczesnego rozwiązania podążającego za aktualnym trendem personalizacji?
Czy tak jak my, zauważasz, że w wielu branżach konfiguracja produktów bądź usług, stała się nieodłącznym elementem ścieżki zakupowej?

Narzędziem efektywnie realizującym potrzebę dopasowania przedmiotów do potrzeb odbiorców jest konfigurator produktu. Firmy posiadające je w swoich sklepach bądź na stronach internetowych, jak również w sklepach stacjonarnych umożliwiają klientom, krok po kroku, wybór dopasowanego towaru.

 Inwestując w nowoczesne rozwiązania rozwijasz z nami swój biznes oraz zapewniasz swojej firmie wsparcie sprzedaży oferowanych produktów bądź usług.

 

Przeprowadzamy warsztaty z klientami

Personalizacja produktu w Twojej firmie?

Personalizacja w branży odzieżowej, meblowej czy konfiguratory aut, dzięki którym możemy dopasować produkt do swoich potrzeb – stają się standardami, bez których coraz częściej nie chcemy podejmować decyzji zakupowych. 

Kiedy więc warto pomyśleć o wdrożeniu nowoczesnego konfiguratora produktów?

  • Jeżeli jesteś producentem i chcesz, aby Twój biznes rozwijał nowoczesne i indywidualne podejście do użytkowników.
  • Jeśli chcesz, aby Twoi klienci mieli możliwość sprawdzenia wielu różnych konfiguracji oraz personalizacji wybranego produktu.
  • Jeżeli chcesz podnieść konkurencyjność firmy na rynku.

Wdrożenie personalizacji to dla Ciebie oszczędność czasu i optymalizacja kosztów obsługi. Dla Twoich klientów z kolei ważne jest sprawne przejście przez proces realizacji zamówienia. W efekcie zakupy z użyciem konfiguratora przynoszą korzyści zarówno Tobie, jak i Twoim użytkownikom.

 

Programowanie

Jasna ścieżka procesu projektowego

To, czego możesz być pewien ze współpracy z nami, to między innymi pomoc, którą otrzymasz na każdym etapie prac nad projektem. Udzielamy odpowiedzi na pytania, a co istotne przeznaczamy dedykowany kanał do stałej komunikacji.

Posiadane doświadczenie w tworzeniu dedykowanych narzędzi pozwala nam proponować rozwiązania, które cechuje intuicyjność i funkcjonalność. Ponadto dbamy o jasną ścieżkę procesu projektowego.

Podział na etapy od momentu podpisania umowy, poprzez warsztaty, tworzenie makiet oraz grafik wymaga obustronnych rozmów w celu zapoznania się z oczekiwaniami co do aplikacji. W kolejnej ścieżce zajmujemy się kodowaniem, programowaniem oraz testowaniem. Na stworzony projekt dajemy 6-miesięczną gwarancję.

Klienci, którzy nam zaufali

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist