fbpx

Utrzymanie i rozwój projektów

Stała opieka programistyczna, to usługa świadczona przez nasz software house. W ramach wykupionego pakietu stałej opieki dla systemu zapewniamy jego monitoring oraz utrzymanie. Dbamy o bezpieczeństwo oprogramowania szybko reagując na pojawiające się problemy.

Oferujemy także outsourcing programistyczny polegający na wynajmie jednego bądź zespołu programistów. W tym czasie nasi specjaliści zajmują się utrzymaniem i rozwojem oprogramowania klienta u nas, w biurze.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Rozwiniemy Twój projekt
realizacje-utrzymanie-i-opieka-nad-systemami

Jakie korzyści dla firm niesie ze sobą outsourcing programistyczny?

Zlecając nam usługę outsourcingu i utrzymanie oprogramowania Twój biznes może zyskać wiele istotnych korzyści powalających na skupienie się na jego rozwoju.

 

 

Wsparcie specjalistów PHP, WordPress, React.js i innych technologii.

Monitorowanie projektów zapewniające ich stabilne działanie.

Rozwój i utrzymanie systemów już istniejących.

Sprawna i usystematyzowana komunikacja z zespołem klienta.

Project Manager koordynujący przebieg zlecanych prac programistycznych.

Rozwój systemów, serwisów, aplikacji zgodnie z potrzebami biznesów.

Jak działa zdalny zespół?

Naszym kapitałem są ludzie i ich doświadczenie. Razem staramy się budować firmę, która pomaga klientom tworząc dla nich dobrej jakości oprogramowanie. Z powodzeniem realizujemy usługę outsourcingu programistycznego zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Komunikacja z zespołem

Komunikacja z zespołem odbywa się poprzez dedykowane narzędzia Trello lub JIRA, a także telefoniczny kontakt z osobą koordynującą projekt klienta. Nad przebiegiem prac czuwa Project Manager, który koordynuje zlecane prace i ich realizację oraz komunikuje się z klientem.

Partnerstwo w biznesie

Od początku współpracy poznajemy potrzeby projektu, a w przypadku już istniejącego jego technologię i dotychczasowe działanie. Poznanie projektu pozwala nam wspólnie ustalać zakres realizowanych zadań oraz doradzać klientom najlepsze rozwiązania. 

Zaplecze technologiczne

Zespół, który budujemy nie jest zamknięty jedynie w swoim gronie. Dzięki temu przepływ wiedzy i umiejętności jest na bardzo wysokim poziomie, co pozwala oferować klientom dopasowane rozwiązania. Nasze zespoły obsługują tylko wybrane technologie. Jednak należąc do grupy kapitałowej skupionej na nowych technologiach mamy dostęp do około 200 specjalistów IT skupionych w grupie.

Sprawdzona metodyka pracy

Współpracujemy z naszymi klientami od wielu lat w ramach umowy outsourcingu programistycznego, co pozwoliło nam wypracować sprawdzony proces prowadzenia i realizacji prac – od ich rozpoczęcia, przez testowanie, rozwiązywanie ewentualnych problemów oraz wdrażanie gotowych zadań. Stałe utrzymanie i rozwój projektów przez programistów zapewnia klientom pewność, że ich oprogramowanie jest zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi.

Projekty, które utrzymujemy i rozwijamy

Doświadczenie pokazuje, że dbanie o utrzymanie i rozwój serwisów to długoterminowa współpraca, która owocuje. Wiemy, że dzięki zaangażowaniu pracujemy na wspólny sukces — klienta oraz naszego zespołu. W ramach oferowanych usług realizujemy wiele ciekawych projektów programistycznych.

Polecają nas

Wyznacznikiem naszej współpracy z klientami są opinie, które od nich otrzymujemy.

AleRabat.com Sp. z o.o.

“Nasza współpraca z Effectivity rozpoczęła się 5 lat temu, od pojedynczego zamówienia. Wraz z rozwojem serwisu przekształciła się ona w stałą opiekę programistyczną polegającą na utrzymaniu i rozbudowie projektu w postaci usługi outsourcingu programistycznego.

Przez ten czas zaszło wiele pozytywnych zmian. Sukcesywnie zwiększamy liczbę programistów Effectivity, wypracowując jednocześnie model skutecznej komunikacji.

To, co cenimy sobie najbardziej to możliwość bezpośredniej komunikacji, szybkie reagowanie na potrzeby serwisu, pomoc w jego rozbudowie, a przy tym zaangażowane podejście chłopaków. Polecamy zarówno współpracę z Effectivity, jak i samą usługę outsourcingu dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o rozwój swojego projektu bądź produktu.”

 

Rafał Kopyto
CEO
Magazyn Pixel

“Częste zmiany na stronach www, szybkie aktualizacje, dodatkowe funkcjonalności i nowe rozwiązania – w moim biznesie to codzienność. Dzięki partnerom z Effectivity nie muszę się martwić, jak to zrobić. Awaria, czas na porządki na serwerze, nietypowa sytuacja? Szybki mesydż do Effectivity i z głowy :)”

Robert Łapiński
Kierowca
RST

“Miałam przyjemność pracować z ekipą Effectivity przy budowaniu strony internetowej rst.software. To co wyróżnia Effectivity to: zrozumienie biznesu, szybkość działania, reakcja na pojawiające się dodatkowe potrzeby, a przede wszystkim fajny klimat i dobra komunikacja. Szczególne podziękowania dla Pauliny Powązki za opiekę nad całym projektem. Po wdrożeniu kontynuujemy współpracę z Effectivity w obszarze utrzymania i rozwoju strony.”

Klaudia Szajdecka
Chief Brand Officer
Jakich projektów się podejmiemy?

Strony internetowe oparte o Wordpress

Sklepy internetowe oparte o WooCommerce

Dedykowane aplikacje oparte o PHP Symfony

Dedykowane aplikacje oparte o React.js

star

Dbamy o jakość wykonywanych prac.

Zapewniamy indywidualne podejście dla każdego projektu.

Technologie naszych specjalistów

Zadbaj o stabilność swojego projektu zlecając go nam – doświadczonej firmie programistycznej. Rozmawiamy z naszymi klientami, wysłuchujemy ich i wspólnie decydujemy o najlepszej technologii dla realizowanych prac. Daj nam znać, jakie są potrzeby Twojego biznesu.

Zainteresowany?

Wiedząc, że projekty oraz ich budżety są różne, rozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach dla zlecanych nam inwestycji.

Porozmawiajmy