fbpx

Utrzymanie i rozwój projektów

W ramach wykupionego pakietu stałej opieki dla systemu zapewniamy jego monitoring oraz utrzymanie. Dbamy o bezpieczeństwo aplikacji szybko reagując na pojawiające się problemy.

Oferujemy także outsourcing programistyczny polegający na wynajmie jednego bądź zespołu programistów. W tym czasie nasi specjaliści zajmują się utrzymaniem i rozwojem oprogramowania klienta u nas, w biurze.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Skorzystaj z naszego doświadczenia technologicznego i zacznijmy współpracę.

Rozwiniemy Twój projekt

Jakie korzyści niesie ze sobą outsourcing usług programistycznych?

Wykupując pakiet stałej opieki lub zlecając nam rozwój oprogramowania możesz zyskać wiele istotnych korzyści.

 

 

Wsparcie doświadczonych zespołów programistycznych

Monitorowanie projektów zapewniające ich stabilne działanie

Płatności tylko za realnie przepracowane godziny

Prosta i usystematyzowana komunikacja

Zapewnienie terminów i dostępności zespołu

Rozwój Twojego systemu zgodnie z potrzebami biznesu

Jak działa zdalny zespół?

Naszym kapitałem są ludzie i ich doświadczenie. Razem staramy się budować firmę, która pomaga klientom tworząc dla nich dobrej jakości produkty. Oto, jak wygląda nasz zdalny zespół programistów.

Komunikacja z zespołem

Komunikacja z zespołem odbywa się poprzez narzędzia Trello lub JIRA. Umożliwiamy także telefoniczny kontakt z zespołem w celu wyjaśnienia lub omówienia zadania.

Partnerstwo w biznesie

Zespół zajmuje się tylko i wyłącznie jednym projektem, poznając jego technologie, działanie i wymagania biznesu. Pozwala nam to doradzać naszym klientom i budować z nimi najlepsze możliwe aplikacje.

Rozwój zespołu

Zespół, który budujemy nie jest zamknięty jedynie w swoim gronie. Programiści codziennie spotykają się z kolegami po fachu z innych projektów. Dzięki temu przepływ wiedzy i umiejętności jest na bardzo wysokim poziomie.

Zaplecze technologiczne

Nasze zespoły obsługują tylko wybrane przez naszą firmę technologie. Jednak należąc do grupy kapitałowej skupionej na nowych technologiach mamy dostęp do około 200 specjalistów IT skupionych w grupie.

AleRabat.com Sp. z o.o.

“Nasza współpraca z Effectivity rozpoczęła się 5 lat temu, od pojedynczego zamówienia. Wraz z rozwojem serwisu przekształciła się ona w stałą opiekę programistyczną polegającą na utrzymaniu i rozbudowie projektu w postaci usługi outsourcingu programistycznego.

Przez ten czas zaszło wiele pozytywnych zmian. Sukcesywnie zwiększamy liczbę programistów Effectivity, wypracowując jednocześnie model skutecznej komunikacji.

To, co cenimy sobie najbardziej to możliwość bezpośredniej komunikacji, szybkie reagowanie na potrzeby serwisu, pomoc w jego rozbudowie, a przy tym zaangażowane podejście chłopaków. Polecamy zarówno współpracę z Effectivity, jak i samą usługę outsourcingu dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o rozwój swojego projektu bądź produktu.”

 

Rafał Kopyto
CEO
Magazyn Pixel

“Częste zmiany na stronach www, szybkie aktualizacje, dodatkowe funkcjonalności i nowe rozwiązania – w moim biznesie to codzienność. Dzięki partnerom z Effectivity nie muszę się martwić, jak to zrobić. Awaria, czas na porządki na serwerze, nietypowa sytuacja? Szybki mesydż do Effectivity i z głowy :)”

Robert Łapiński
Kierowca
RST

“Miałam przyjemność pracować z ekipą Effectivity przy budowaniu strony internetowej rst.software. To co wyróżnia Effectivity to: zrozumienie biznesu, szybkość działania, reakcja na pojawiające się dodatkowe potrzeby, a przede wszystkim fajny klimat i dobra komunikacja. Szczególne podziękowania dla Pauliny Powązki za opiekę nad całym projektem. Po wdrożeniu kontynuujemy współpracę z Effectivity w obszarze utrzymania i rozwoju strony.”

Klaudia Szajdecka
Chief Brand Officer
Jakich projektów się podejmiemy?

Strony internetowe oparte o Wordpress

Sklepy internetowe oparte o WooCommerce

Dedykowane aplikacje oparte o PHP Symfony

Dedykowane aplikacje oparte o React.js

star

Dbamy o jakość wykonywanych prac.

Zapewniamy indywidualne podejście dla każdego projektu.

Technologie naszych specjalistów

Zadbaj o stabilność swojego projektu zlecając go nam – doświadczonej firmie programistycznej. Rozmawiamy z naszymi klientami, wysłuchujemy ich i wspólnie decydujemy o najlepszej technologii dla realizowanych prac. Daj nam znać, jakie są potrzeby Twojego biznesu.

Zainteresowany?

Wiedząc, że projekty oraz ich budżety są różne, rozmawiamy z naszymi klientami o najlepszym rozwiązaniach dla ich inwestycji.

Porozmawiajmy