fbpx

BedBooking - aplikacja oraz wtyczka

BedBooking – to odnoszący sukces w branży hotelarskiej – mobilny system i kalendarz rezerwacji. Posiada on wielu użytkowników z różnych zakątków świata umożliwiając im zarządzanie swoimi obiektami noclegowymi.

grafika-bedbooking-system-rezerwacji

Technologie wykorzystane w projekcie

React
Redux
Typescript

BedBooking - system i aplikacja dla branży hotelarskiej

Dzięki stałemu rozwojowi aplikacja BedBooking odpowiada na potrzeby swoich klientów oraz aktualne trendy branżowe. Zdobyła także dobyła główną nagrodę w ramach konkursu Tech Travel Award organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną i MT Targi Polska S.A.

Niektóre z wykonanych usług

Wdrożenie nowej wersji aplikacji webowej
Wdrożenie testowej wersji Beta
Wdrożenie komercyjne
Wtyczka dla aplikacji
Optymalizacja i dalsze utrzymanie systemu

Wyzwanie

Naszym zadaniem było wdrożenie pilotażowe nowej aplikacji internetowej BedBooking. Pierwsze prace nad projektem rozpoczęliśmy od wykonania bardzo ważnego dla obu stron – etapu testowego. Na początku współpracy ustaliliśmy z naszym klientem potrzeby i cele projektowe, a kolejno omawialiśmy możliwe rozwiązania, ich wady i zalety. Na tej podstawie zdecydowaliśmy się postawić na nową technologię. Wspólnie wypracowaliśmy także skuteczny model komunikacji pomiędzy nami, który stał się solidnym fundamentem dalszej współpracy.

Rozwiązanie

Głównym założeniem realizowanego przez nas projektu było wdrożenie nowej wersji aplikacji webowej BedBooking przy użyciu technologii m.in. React, Redux oraz Typescript, które w pełni odpowiadają na potrzeby platformy. Przykładowymi wyróżnikami aplikacji jest jej wysoka responsywność oraz duży wachlarz obsługiwanych urządzeń.

Obecnie zakończyliśmy dwa istotne etapy współpracy: wdrożenie testowej wersji Beta, które umożliwiło klientom zapoznanie się z nową wersją aplikacji, a BedBooking zebrać opinie z rynku oraz sprawdzić stabilność rozwiązania, a także wdrożenie komercyjne dla nowych użytkowników BedBooking, które poprzedziły liczne usprawnienia wymagane przez użytkowników systemu.

Kolejne etapy mają na celu przede wszystkim dodawanie nowych funkcjonalności oraz optymalizację serwisu.

Ponadto w toku dalszych prac w kolejnych miesiącach współpracy z klientem, w oparciu o technologie PHP WordPress, React oraz Gutenberg powstała wtyczka dla aplikacji BedBooking. Umożliwia ona połączenie swojego konta BedBooking z WordPressem oraz dodawanie widżetów systemu rezerwacji na własną stronę www. Ułatwienie to pozwala gestorom na dopasowanie swojej strony do potrzeb ich użytkowników.

Bieżąca analiza ocen, feedbacku i zachowań odbiorców, a także sprawdzenie, jak nowe wersje WordPress współpracują z wtyczką dają szansę szybkich reakcji poprzez wdrażanie usprawnień i nowych funkcjonalności.

Podsumowanie

Budowa aplikacji to nie tylko realizacja bieżących zadań przez naszych programistów, ale przede wszystkim zrozumienie potrzeb klienta, działania wprowadzanych funkcjonalności oraz poszerzanie wiedzy na temat stosowanych technologii.

Warto zaznaczyć, iż wtyczka ułatwia korzystanie z gotowego i sprawdzonego rozwiązania jakim jest dostępny na wielu platformach system rezerwacji BedBooking. Tym samym dając wgląd w rezerwacje nie tylko z WordPress, ale również na desktopie, mobile i web.

Zaangażowanie zespołu w proces projektowy, jak i stały kontakt z klientem skutecznie przyczyniają się do pozyskiwania cennego doświadczenia i pomagają ulepszać standardy naszej pracy. BedBooking, z kolei zyskał sprawdzonego i zaufanego partnera technologicznego oraz nowych zadowolonych klientów, którzy korzystają z nowoczesnej i przyjaznej aplikacji internetowej.

Opinia klienta

Effectivity Software House | Logo BedBooking | Opinia klienta

Z Effectivity współpracujemy nad nową odsłoną aplikacji internetowej. Szukaliśmy partnera, który zrealizuje nasz pomysł na aplikację w nowej technologii, aplikację która będzie nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych, szybka, stabilna, a przede wszystkim użyteczna, łatwa w utrzymaniu i dalszym rozwoju. Jak zwykle w takich projektach, musiało upłynąć trochę czasu, zanim partner poznał specyfikę naszej branży, profil naszego klienta oraz wypracowaliśmy wspólnie docelowy model współpracy. W następstwie wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb i oczekiwań, wdrożeniu stosownych działań usprawniających, przeszliśmy do etapu zwinnej produkcji oprogramowania.

Dawid Łukasiewicz Product Manager BedBooking

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój pomysł!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i opowiedz nam, jak chcesz rozwinąć swój biznes.

Porozmawiajmy