fbpx

Wall&Pix

Wszystkie kroki w aplikacji konfiguratora prowadzą do powstania indywidualnego projektu użytkownika.

Effectivity Software House | Konfigurator Printovski | Case Study

Technologie wykorzystane w projekcie

React.js
PHP
HTML
CSS

Wall&Pix

Wall&Pix to marka, która powstała z zamiłowania do pięknych fotografii, stworzona z myślą o odbiorcach, którzy pragną w swoich wnętrzach posiadać nieszablonowe zdjęcia w postaci wallartów.

Zaangażowanie i pasja właścicieli zaowocowały podjęciem decyzji zarówno o współpracy z najlepszymi dostawcami materiałów, jak i o stworzeniu konfiguratora, który umożliwi komponowanie spersonalizowanych galerii zdjęć.

Niektóre z wykonanych usług

Panel fotografa
Panel administratora
Konfigurator produktu

Wyzwanie

Aby innowacyjny pomysł konfiguratora klienta urzeczywistnił się, potrzebował on szczegółowego zaprojektowania i zaprogramowania projektu przez nasz zespół.

Rozwiązanie

Napisana specyfikacja i rozbudowane makiety obrazujące działanie konfiguratora  pozwoliły klientowi na żywo zobaczyć roboczą odsłonę narzędzia. W dalszej części prac nasz zespół stworzył panel administratora i fotografa, aby następnie przejść do programowania serca systemu – konfiguratora produktu.

Przejrzysty interfejs, intuicyjne moduły, czy integracja płatności to tylko część rozwiązań zastosowanych w zbudowanym rozwiązaniu.

Zadaniem konfiguratora Wall&Pix jest umożliwienie odbiorcy personalizacji produktu, który tworzy – dlatego też wspólnie zadbaliśmy o zastosowanie dopasowanych funkcjonalności. Należą do nich przede wszystkim:

– wybór formatów galerii,

– dodawanie własnych zdjęć (również ściany swojego pomieszczenia),

– edycja ułożenia galerii

– wizualizacja tworzonego projektu.

Wszystkie te kroki w efekcie prowadzą do powstania indywidualnego projektu użytkownika.

Innowacyjny pomysł klienta i jego realizacja z nami doprowadziła do powstania pierwszego systemu odpowiedzialnego za kompleksową sprzedaż fotografii na polskim rynku.

Podsumowanie

Co wyróżnia konfigurator marki Wall&Pix?

-Innowacyjność,
-kompleksowość obsługi branży fotograficznej i jej klientów,
-intuicyjność obsługi aplikacji,
-możliwość indywidualnej konfiguracji galerii zdjęć.

Opinia klienta

Effectivity Software House | Logo Wall&Pix | Opinia klienta

Tworzę rozwiązanie dla fotografów, które pomaga sprzedawać im zdjęcia jako domowe galerie sztuki. Do tego potrzebowałem szytej na miarę aplikacji. Słyszałem wiele niepokojących opinii o projektach IT i byłem pełen obaw przed całym przedsięwzięciem. Trafiłem jednak na Effectivity i bardzo się z tego cieszę. Współpraca z nimi od samego początku była super. Przed przystąpieniem do współpracy bardzo dokładnie analizowaliśmy mechanikę działania aplikacji i spisaliśmy specyfikację. Potem byłem prowadzony przez kolejne kroki projektu. W razie pytań nigdy nie miałem problemu z komunikacją z pracownikami firmy. Ostatecznie dostałem aplikację dokładnie taką jak chciałem. Dlatego z przyjemnością polecam współpracę z firmą Effectivity.

Łukasz Frączek Właściciel

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Porozmawiajmy