fbpx

System dla kancelarii

Zrozumienie potrzeb klienta, wspólna analiza oraz dokumentacja w postaci briefu i specyfikacji pozwoliła na płynne prowadzenie projektu i osiągnięcie funkcjonalnej realizacji w postaci aplikacji odpowiadającej na potrzeby kancelarii.

AP-Odszkodowania-desktop2

Technologie wykorzystane w projekcie

PHP
JavaScript
HTML
Symfony

AP Odszkodowania

Kancelaria AP Odszkodowania świadczy usługi w zakresie uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynienia za obrażenia ciała doznane w wypadkach. Dbając o kompleksowość świadczonych usług oferuje możliwość darmowej analizy sprawy, jak również reprezentowania swoich klientów w sprawach sądowych.

Zakres usług kancelarii obejmuje między innymi: odszkodowania za wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy czy w rolnictwie, jak również zwrot kosztów leczenia czy renty wyrównawcze.

Niektóre z wykonanych usług

Opis i architektura całej aplikacji
System przeliczania prowizji

Wyzwanie

Otrzymaliśmy zlecenie na stworzenie systemu automatyzującego obsługę klientów i spraw prowadzonych przez AP Odszkodowania.

Rozwiązanie

Dzięki płynnej komunikacji wspólnie z klientem opracowaliśmy specyfikacje dla systemu oraz jego główne cele, a w nich:

-pomoc agentom w prowadzeniu spraw odszkodowawczych,
-zarządzanie bieżącymi sprawami,
-ułatwione zarządzanie awansami agentów.

Ponadto, gotowa specyfikacja zawierała opis i architekturę działania całej aplikacji, potrzebne moduły, czy zależności między nimi. Przydzielony zespół składający się z front-end i back-end developerów oraz testera oprogramowania odpowiedzialny był za etap kodowania, programowania i testowania aplikacji klienta.

W efekcie otrzymaliśmy system, który posiada moduły kont klienta, agenta, prawnika, likwidatora oraz administratora. Ponadto umożliwia on nadzorowanie prowadzonych spraw, przypisywanie do nich agentów, odpowiednich statusów oraz terminów. Jednym z mechanizmów serwisu jest także naliczanie prowizji dla agentów.

Wymagający system przeliczania prowizji wydawał się dla nas wyzwaniem, ale dzięki owocnej współpracy z klientem świetnie poradziliśmy sobie z oprogramowaniem logiki działania tego mechanizmu.

Podsumowanie

Z przyjemnością tworzyliśmy system dla naszego klienta. Realizacja jest nowoczesna i pomocna – dostarcza kompleksowych informacji o prowadzonych sprawach. To dzięki niemu procesy zachodzące w firmie są automatyzowane i uporządkowane. Systemy tego typu sprawdzają się w firmach działających w formie MLM.

Zrozumienie potrzeb klienta, wspólna analiza oraz dokumentacja w postaci briefu i specyfikacji pozwoliła na płynne prowadzenie projektu i osiągnięcie funkcjonalnej realizacji w postaci aplikacji odpowiadającej na potrzeby kancelarii.

Opinia klienta

AP-Odzskodowania-logo-firmy

Zarówno początek współpracy z Effectivity, jak i dalszą współpracę oceniam bardzo wysoko. Otrzymany program pozwala na łatwe zarządzanie setkami spraw, które na co dzień prowadzimy. Polecam zwłaszcza za profesjonalizm oraz uprzejme podejście do klienta.

Paweł Gaj Właściciel

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość, daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu