fbpx

Konfigurator Pro Eco Solutions

Wierzymy, że dzięki połączeniu możliwości programistycznych oraz pomysłu klienta i potrzeb jego biznesu otrzymaliśmy dedykowaną aplikację umożliwiającą realizację zamierzonych celów.

Realizacja | Konfigurator doboru produktu | Effectivity

Technologie wykorzystane w projekcie

Java Script
React js.
Symfony
PHP

Pro Eco Solutions

Pro Eco Solutions to producent kolektorów słonecznych oraz słonecznych podgrzewaczy wody. Posiadane certyfikaty i atesty branży fotowoltaicznej potwierdzają stały rozwój firmy oraz dbałość o jakość tworzonych urządzeń.

Niektóre z wykonanych usług

Grafiki
Integracja ze sklepem
Konfigurator produktu

Wyzwanie

Dotychczas zakup dopasowanego urządzenia u naszego klienta mógł się odbyć dopiero po uzyskaniu wielu szczegółowych informacji od kupującego. Dlatego najlepszym rozwiązaniem spełniającym zarówno potrzeby odbiorców, jak i ułatwiającym sprzedaż było stworzenie konfiguratora opartego o pytania. 

Rosnące zainteresowanie słonecznymi podgrzewaczami wody zrodziło potrzebę stworzenia konfiguratora, którego zadaniem jest dopasowanie najlepszego modelu podgrzewacza do potrzeb klienta.

 

Rozwiązanie

Współpracę z klientem nad projektem kreatora rozpoczęliśmy od stworzenia makiet, które wypełnione pytaniami dostarczonymi od klienta pomogły wypracować ścieżki przyszłego użytkownika. Na tym etapie wyzwaniem okazały się ustalenia dotyczące działania algorytmów prezentowania produktów końcowych, jednak w trakcie wspólnych rozmów udało się efektywnie wyznaczyć ich model.

W kolejnym etapie powstały grafiki pozwalające na przyjazne korzystanie z aplikacji, a tuż po nich nastąpił etap programowania konfiguratora. Przed wdrożeniem aplikacja została wypełniona przez klienta dopasowaną treścią – zarówno prostymi pytaniami (otwartymi oraz z możliwością wyboru), jak również informacjami ukazującymi zalety korzystania ze słonecznych podgrzewaczy wody.

Na podstawie uzyskanych odpowiedzi, w efekcie końcowym ukazują się modele podgrzewaczy wody – jako najbardziej dopasowane do potrzeb danego użytkownika. A co istotne, odbiorca właśnie z tego miejsca może dokonać ich zakupu. 

Istotna była również integracja aplikacji konfiguratora ze sklepem klienta, dzięki której każdy zakup słonecznego podgrzewacza wody jest widoczny i monitorowany.

Podsumowanie

Konfigurator Pro Eco Solutions  zbiera najważniejsze informacje od odbiorcy, po to, aby na ich podstawie prezentować w efekcie najlepszy model(e) słonecznego podgrzewacza wody. Ponadto wyróżnia go to, że:

– jest przejrzystym rozwiązaniem,

– jest łatwy w obsłudze,

– prezentuje najlepiej dopasowane urządzenia,

– zachęca do dbania o środowisko.

Wierzymy, że dzięki połączeniu możliwości programistycznych oraz pomysłu klienta i potrzeb jego biznesu otrzymaliśmy dedykowaną aplikację umożliwiającą realizację zamierzonych celów.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych realizacji.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Porozmawiajmy