fbpx

TWO-O

Projekt ten, to kolejny dowód na to, że rozwiązania oparte o CMS WordPress działają szybko i są bezpieczne.

screencapture-two-o

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
 WooCommerce
 JavaScript
HTML 5
 PHP

TWO-O

TWO-O to firma, której misją jest projektowanie i tworzenie mebli, akcesoriów oraz dodatków z drewna i metalu. Dzięki nowoczesnemu rzemiosłu i pasji do piękna przez lata udało im się nawiązać współpracę ze znanymi markami, takimi jak Nike, Decathlon, MINI Cooper, Hilton Hotel, 7UP czy Sony. Według twórców jakość zawsze wygrywa z ilością. Dlatego w ich portfolio znajdują się unikatowe meble dla biur, restauracji, akcesoria rowerowe oraz modne dodatki, takie jak okulary, zegarki czy czapki.

Niektóre z wykonanych usług

Nowy kod szaty
Nowy “silnik” serwisu
Strefa B2B i B2C

Rozwiązanie

Mieliśmy przyjemność zrealizować zamówienie na rozbudowę strony internetowej wraz ze sklepem i podziałem na strefę B2B oraz B2C. Do naszych zadań należało przeniesienie funkcjonującego już sklepu na WooCommerce, zakodowanie i wdrożenie odświeżonego designu strony oraz oprogramowanie nowych funkcjonalności.

Prace w systemie rozpoczęliśmy od eliminacji ogromnych ilości niepotrzebnych ustawień i opcji jakie dawał poprzedni framework. Dlatego na każdym etapie działań przykładaliśmy bardzo dużą wagę do realizacji każdego rozwiązania. Ponad to zadbaliśmy o szybkość działania strony i optymalizację kodu dla SEO.

Podsumowanie

Projekt ten to kolejny dowód na to, że rozwiązania oparte o CMS WordPress również mogą działać szybko i być bezpieczne.

Każdy czas poświęcony na stworzenie własnych rozwiązań zwraca się bardzo szybko w postaci dobrego systemu gwarantującego klientom funkcjonalną i użyteczną realizację.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów

Skonsultuj z nami swój projekt!

Daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu