fbpx

TWO-O

TWO-O – firma, której misją jest projektowanie i tworzenie mebli, akcesoriów oraz dodatków z drewna i metalu. Dzięki nowoczesnemu rzemiosłu i pasji do piękna przez lata udało im się nawiązać współpracę ze znanymi markami, takimi jak Nike, Decathlon, MINI Cooper, Hilton Hotel, 7UP czy Sony. 

Według twórców jakość zawsze wygrywa z ilością. Dlatego w ich portfolio znajdują się unikatowe meble dla biur, restauracji, akcesoria rowerowe oraz modne dodatki, takie jak okulary, zegarki czy czapki.

Angażując się również w akcje charytatywne razem z 168Milion pomagają polepszać warunki życiowe w Afryce – wspólnie wybudowali studnię w miejscu, w którym nie było dostępu do wody pitnej.

Zobacz realizacje Effectivity Software House
Two-o

Opis zamówienia i realizacji

W związku z dynamicznym rozwojem TWO-O, otrzymaliśmy zamówienie na rozbudowę strony internetowej wraz ze sklepem i podziałem na strefę B2B oraz B2C. Do naszych zadań należało przeniesienie funkcjonującego już sklepu na WooCommerce, zakodowanie i wdrożenie odświeżonego designu strony oraz oprogramowanie nowych funkcjonalności. 

Nasze prace w systemie rozpoczęliśmy od eliminacji ogromnych ilości niepotrzebnych ustawień i opcji jakie dawał poprzedni framework. Ponadto już od początku przykładaliśmy bardzo dużą wagę do szybkości działania strony i optymalizacji kodu dla SEO.

Co zrobiliśmy?

 

Nowy kod szaty
Nowy “silnik” serwisu
Panel administratora
Strefę B2B i B2C
Integracje z zew. systemami

W jakich technologiach?

 

WordPress
WooCommerce
JavaScript
HTML 5
PHP

Zobacz realizacje Effectivity Software House
Zobacz realizacje Effectivity Software House

Podsumowanie

Realizacja tego projektu jest kolejnym dowodem na to, że systemy oparte na WordPress również mogą działać szybko i być bezpieczne. Każdy czas poświęcony na stworzenie własnych rozwiązań, zwraca się bardzo szybko w postaci dobrego systemu, który z kolei gwarantuje klientom poprawne działanie.

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist