fbpx

Bedbooking

Funkcjonalny układ podstron, wersje językowe i zapewniona możliwość dalszego rozwoju, to finalny efekt udanej współpracy.

screencapture-bed-booking-pl

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
PHP
HTML
CSS
JavaScript

BedBooking

BedBooking – właściciel mobilnego systemu i kalendarza rezerwacji, a nasz kilkuletni klient nie zwalnia tempa.

Rozwój firmy, dbanie o coraz lepsze doświadczenia klienta (tzw. customer experience), a także wprowadzane ulepszenia oraz zainteresowanie systemem, stale budują zaufanie wśród klientów biznesu BedBooking.

Niektóre z wykonanych usług

Zakodowanie projektu graficznego do html/css/js
Wdrożenie modelu modułowego dla strony
Działania SEO
Zadbanie o responsywność

Wyzwanie

Stworzenie nowoczesnej strony internetowej dbającej zarówno o wizerunek biznesowy naszego klienta, jak i odwiedzających ją użytkowników. To zadanie zostało powierzone naszemu zespołowi.  Zacznijmy od tego, że część pracy wykonał zespół klienta –  a mowa tu o dedykowanych grafikach oraz makietach do projektu. To pozwoliło nam rozpocząć naszą pracę pomijając m.in. pierwsze standardowe etapy współpracy np. warsztaty. 

Rozwiązanie

Naszą odpowiedzialnością było zakodowanie projektu graficznego do html/css/js, aby w następnej kolejności wdrożyć stronę internetową do popularnego CMS-a WordPress. To tutaj zdecydowaliśmy się stworzyć dedykowane moduły ułatwiające administratorom strony www na jej pełne zarządzanie. Rozwiązanie to umożliwiło szybkie i proste dodawanie kolejnych dopasowanych sekcji oraz podstron po stronie klienta.

W kolejnych etapach zajęliśmy się integracją z systemem analitycznym, a także systemem mailingowym umożliwiając tym samym kontakt firmie z jej odbiorcami oraz klientami. To jednak nie koniec integracji, gdyż odpowiadając na złożone potrzeby klienta BedBooking stworzyliśmy elastyczne narzędzie umożliwiające połączenie strony z aplikacją Phraseapp. Rozwiązanie to pozwala zlecać translację fraz, w różnych językach i to w jedynym miejscu, aby następnie po przetłumaczeniu ich przez zespół Phraseapp pobierać je do projektu. Dzięki temu witryna BedBooking posiada już kilka wersji językowych, a kolejne są w przygotowaniu.

Ponadto wykonaliśmy optymalizację strony zgodnie z potrzebami SEO. Zadbaliśmy także o jej responsywność, czyli bardzo ważną funkcję przeznaczoną dla odbiorców mobilnych. 

Podsumowanie

Odwiedzający stronę BedBooking z łatwością poruszają się po niej, a zastosowane rozwiązania wspierają podróż klientów.

Oto kilka zalet stworzonej strony internetowej dla biznesu BedBooking, które są efektem pracy zespołu klienta oraz naszego: intuicyjna ścieżka klienta, dedykowane, nowoczesne grafiki, zapewniona responsywność, przejrzystość podstron i treści, łatwe przejścia między podstronami dzięki zastosowaniu CTA.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość, daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu