fbpx

Tona Tuszu

Budowa optymalnego rozwiązania e-commerce dopasowanego do użytkowników wymaga kompleksowego spojrzenia wielu specjalistów, którzy są w stanie dobrać najlepsze rozwiązania dla danego projektu.

screencapture-tonatuszu-pl

Technologie wykorzystane w projekcie

HTML
CSS
JavaScript
PHP
WordPress
WooCommerce

Tona Tuszu - sklep internetowy

Tona Tuszu to dostawca tuszy, tonerów, urządzeń drukujących i innych akcesoriów popularnych marek. Firmę tworzy doświadczony zespół ludzi, którzy z najwyższą starannością dbają o obsługę swoich klientów oferując między innymi bardzo szybką dostawę do klienta.

Tona Tuszu współpracuje z największymi producentami na rynku, jednocześnie posiadając ich autoryzację, a przy tym stale rozwija ofertę o nowe pozycje stawiając na wysoką jakość asortymentu.

Niektóre z wykonanych usług

Personalizowane grafiki
Integracje systemu z zew. aplikacjami
Integracje systemu z API

Wyzwanie

Od klienta otrzymaliśmy zlecenie na stworzenie nowego sklepu internetowego. Istniejące dotychczas rozwiązanie – sklep internetowy oparty na Magento nie spełniał już oczekiwań i potrzeb klienta.

Rozwiązanie

Pierwsze prace rozpoczęliśmy oczywiście od napisania specyfikacji do projektu, po czym powstały makiety, będące prototypem rozwiązania oraz podstawą do dalszych prac. W następnym etapie zaprojektowaliśmy personalizowane grafiki, przemawiające do odbiorców i wyróżniające nowy wygląd sklepu.

Zakodowane widoki zostały wdrożone do WooCommerce, na którym oparliśmy sklep internetowy TonaTuszu.pl. Kolejno nasz zespół zajął się integracjami systemu z zewnętrznymi aplikacjami oraz API.

API otrzymaliśmy od klienta, jako element powiązany z jego istniejącymi systemami magazynowymi i innymi dalszymi procesami. To znacznie ułatwiło pracę oraz przyszłą obsługę i śledzenie całego procesu klientowi – od zakupu, przez działania związane z przepływem materiału i pozostałą drogą zamówienia.

Podsumowanie

Funkcjonalny, czytelny oraz responsywny sklep powstały w oparciu o WordPress+Woocommerce współgra z oczekiwaniami i potrzebami naszego klienta. Zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym.

Priorytety klienta i potrzeba monitoringu sklepu oraz jego dalszego rozwoju zadecydowały o naszej dalszej współpracy, a mianowicie o utrzymaniu sklepu przez Effectivity.

Opinia klienta

logo-tona-tuszu

Chcieliśmy dotrzeć do szerszego grona użytkowników i odświeżyć sklep Tona Tuszu. Współpraca z Effectivity właśnie się do tego przyczyniła. Zadbali od początku do końca o realizację – bezpieczeństwo sklepu, design, ścieżkę klienta i wiele innych spraw. Razem realizujemy kolejny projekt!

Wojciech Traczyk Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Napisz wiadomość i daj nam znać jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu