fbpx

Konfigurator dla ACCDOG

Konfigurator akcesoriów dla psów, to intuicyjne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala klientom ACCDOG na stworzenie wyjątkowej i personalizowanej obroży oraz smyczy dla swojego pupila.

ACCDOG-SCREEN-2

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
TypeScript
React.js
Postgre SQL
Nest.js

ACCDOG

ACCODG jest to polska manufaktura rodzinna, która postawiła na ręczne tworzenie oraz sprzedaż trwałych i wygodnych akcesoriów dla psów. Jako jedna z firm w Polsce wprowadziła akcesoria z materiału wyprodukowanego w USA – BioThane®.

W swojej ofercie posiadają między innymi szelki, obroże, smycze miejskie, czy linki treningowe Biothane. Firma ceniona jest przez swoich klientów za precyzję i jakość wykonywanych akcesoriów, co przekłada się na jej popularność i wysokie opinie. 

Niektóre z wykonanych usług

Konfigurator produktu z wizualizacją 2D
Panel administratora
Wtyczka do integracji z WooCommerce

Wyzwanie

Nasz zespół otrzymał zadanie jakim było stworzenie konfiguratora dla pięciu psich akcesoriów. Firma ACCDOG potrzebowała rozwiązania z wizualizacją, które zoptymalizuje i usprawni obsługę klientów oraz ulepszy ich doświadczenia zakupowe.

Rozwiązanie

W pierwszej kolejności postaraliśmy się wypracować przejrzystą i zrozumiałą dla obu stron dokumentację projektową – specyfikację oraz makiety dla projektu. To dzięki temu na etapie tworzenia narzędzia kreatora wiedzieliśmy, że musi ono spełniać pewne warunki, jak np responsywność czy integracja ze sklepem accdog.pl.

W efekcie nasz zespół zbudował intuicyjny konfigurator, który oferuje po kilka istotnych funkcjonalności dla personalizowanego produktu – obroży lub smyczy Biothane*. Narzędzie to pozwala użytkownikowi m.in. dokonywać wyboru kolorów karabinków, przepięć czy zakończeń, a także wyboru personalizacji czy wymiarów dla akcesoriów. Z kolei wybory użytkowników na bieżąco widoczne są na wizualizacji 2D – pomagając im podczas personalizacji akcesoriów. Wszystko po to, aby klienci mogli jeszcze łatwiej dopasować produkt do potrzeb swoich pupili i własnego gustu. 

Na uwagę zasługuje także napisana przez nasz zespół wtyczka obsługująca integrację sklepu klienta (WooCommerce) z konfiguratorem produktu. Nie ingerując w kod strony accdog.pl mogliśmy bezpiecznie wdrożyć stworzone narzędzie.

Podsumowanie

Zamawianie spersonalizowanego produktu jest przejrzyste zarówno dzięki samemu narzędziu konfiguratora, jak i wizualizacji tworzonego produktu. Możliwość konfiguracji buduje nowe doświadczenia kupujących oraz pozwala dbać o konkurencyjność marki ACCDOG na rynku.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość. Daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Porozmawiajmy