fbpx

AJmaker

W ramach zamówienia zrealizowaliśmy dla klienta stronę www, sklep internetowy oraz 3 kalkulatory służące do obliczania cen konkretnych usług.

Effectivity Software House | Case Study Ajmaker | Realizacje

Technologie wykorzystane w projekcie

HTML
 CSS
 JS
 PHP
 Node
 Woocommerce

AJmaker

AJmaker to firma usługowa oferująca swoim klientom druk 3D, cięcie laserem, gięcie blach oraz grawerowanie. Powstała z myślą o klientach potrzebujących indywidualnego podejścia do ich projektu. Świadczy usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą, a jej istotną zaletą jest obsługa klientów detalicznych składających niewielkie, jednostkowe zamówienia. Z kolei jej specjaliści służą fachową poradą i doradztwem w zakresie wyboru techniki i odpowiednich materiałów.

Niektóre z wykonanych usług

Kalkulator cięcia laserem
Kalkulator druku 3D
Kalkulator grawerowania

Wyzwanie

Nasz klient, jako przedsiębiorca nie tylko z pomysłem na swój biznes, ale również  z wyczuciem i świadomością swojej branży potrzebował rozwiązania użytecznego, ale jednocześnie możliwego do modyfikacji i dalszego rozwoju. Ponadto mając świadomość, że na rynku funkcjonuje wiele gotowych rozwiązań oferujących wsparcie sprzedaży usług CNC i druku 3D na platformach e-commerce jego celem było pozyskanie narzędzia wyróżniającego się.

Rozwiązanie

W ramach zamówienia zrealizowaliśmy dla klienta stronę www, sklep internetowy oraz 3 kalkulatory – cięcia laserem, druku 3D oraz grawerowania, które zaprojektowane z myślą o odbiorcach służą do obliczania cen konkretnych usług.

W tym konkretnym przypadku, to właśnie niezwykle specyficzny algorytm obliczania ceny jest tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie na tle konkurencji oferującej „prefabrykowane” moduły. Oczywiście nie możemy go zdradzić, ale każdy szczegół zamówienia, materiału czy projektu wykonania jest istotny do obliczenia końcowej ceny. Więc w zależności od wyboru usługi użytkownicy, którzy potrzebują wyceny muszą podać szczegóły swojego projektu. Są nimi: wgranie pliku, wybór i rodzaj materiału, wybór koloru i kształtu, określenie wymiarów, wpisanie ilości produktu i inne. Podane przy każdym kalkulatorze opcje różnią się od siebie, gdyż są dopasowane do możliwości wykonania danej usługi. Po wprowadzeniu wszystkich danych pokazuje się cena wykonania projektu.

Warto zaznaczyć, że obsługa kalkulatora jest prosta i intuicyjna, przez co otrzymanie wyceny następuje bardzo szybko. W przypadku jakichkolwiek pytań poniżej kalkulatora umieszczone są wskazówki i zalecenia, których zadaniem jest ułatwić użytkownikowi wybór i zakup.

Podsumowanie

Te kilka lat współpracy z firmą Ajmaker przyniosło nam wiele cennego doświadczenia, szczególnie podczas tworzenia kalkulatorów i wspólnego poszukiwania dopasowanych algorytmów, poprawności wyliczanych formuł, czy też uwzględniania wszystkich wyjątków w wyliczeniach i rysowaniu kształtów.

Cieszymy się, że nasz lokalny klient posiada dedykowane rozwiązania dla swojego biznesu.

Opinia klienta

Logo klienta Ajmaker

Współpracuję z Effectivity od kilku lat, to co cenię sobie najbardziej to dyspozycyjność i częsty kontakt z zespołem. Ważne jest , że w tworzonym dla mnie projekcie stawiają na zrozumienie jego potrzeb technicznych oraz budowanie takich rozwiązań, które są zarówno dopasowane, ale i wyróżniające się. Dlatego szczerze polecam współpracę z firmą Effectivity.

Adrian Janiszewski Właściciel

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu