fbpx

Ardant

Połączenie elegancji i stylu produktów wraz z profesjonalnym designem strony oraz doradztwem zespołu sprawia, że lampy Ardant trafiają w gusta klientów i zaspokajają ich potrzeby.

screencapture-ardant-pl

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
PHP
CSS
HTML
JavaScript

Sklep internetowy Ardant

Sklep internetowy ardant.pl oferuje użytkownikom wyselekcjonowaną kolekcję oświetlenia. To właśnie partnerstwo z branżą HoReCa, współpraca z architektami oraz znanymi duńskimi markami wpływają na rozwój marki Ardant.

Niektóre z wykonanych usług

Skrócenie czasu wczytywania strony
Uporządkowanie funkcjonalności sklepu
Zaprojektowanie grafik

Wyzwanie

Optymalizacja sklepu internetowego ardant.pl był to jeden z głównych celów naszej współpracy. Zależało nam na tym, aby zwiększyć wydajność platformy w taki sposób, aby jej użytkownicy mogli poruszać się po niej sprawnie i przyjemnie.

Rozwiązanie

Istotnym zadaniem zespołu Effectivity było makietowanie i projektowanie nowoczesnych grafik dla sklepu online. A także ich zakodowanie, a następnie wdrożenie. Analiza projektu przed jego rozpoczęciem oraz w trakcie realizacji zadań i wdrażania rozwiązań pozwoliła naszemu zespołowi gruntownie zapoznać się z zawartością sklepu online, czego efektem jest: znaczne skrócenie czasu wczytywania strony, uporządkowanie funkcjonalności sklepu, przeniesienie produktów, integracji, zamówień i użytkowników do nowe wersji sklepu.

Zespół Ardant dobrze rozumiał swoje priorytety biznesowe, w tym sprawne zarządzanie zarówno platformą sprzedażową, jak i zarządzanie treścią. Dlatego też przenieśliśmy blog do systemu, w którym znajduje się sklep online, tym samym oszczędzając czas klienta na inne ważne dla niego zadania.

Zmiany, które wprowadziliśmy zrealizowały potrzebę klienta, jaką było dopasowanie platformy pod kątem UX/UI.

Podsumowanie

Firma zdecydowała się na unowocześnienia w swoim sklepie internetowym dzięki wcześniejszemu audytowi zrealizowanemu przed rozpoczęciem współpracy z nami. Właśnie stałe poszukiwanie nowych możliwości i rozwiązań w biznesie powoduje szybsze przystosowanie się do zmian rynkowych lub wyznaczanie nowych kierunków jego działania.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój pomysł

Daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu