fbpx

Bionovo

Bionovo jest dostawcą specjalistycznego sprzętu, artykułów laboratoryjnych oraz odczynników do badań naukowych. Działając od ponad 20 lat na polskim rynku współpracuje z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi i odbiorcami instytucjonalnymi w całym kraju.

Firma wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów stworzyła nowoczesną bazę biurowo – magazynową oraz sklep online, który stale jest przez nas optymalizowany.

+ 20 lat doświadczenia w branży laboratoryjnej
+ 30 000 produktów w stałej ofercie

Opis zamówienia i realizacji

Współpraca z klientem rozpoczęła się w 2018 roku, gdzie naszym głównym zadaniem było ulepszenie sklepu online.

Podczas prac skupiliśmy się przede wszystkim na przepisaniu kodu szaty sklepu, aby pozbyć się elementów, które obniżały skuteczność jego działania.

Ponadto wykonaliśmy szablony nowych podstron oraz system cache potrzebny do szybszego działania strony. 

Bionovo w celu polepszenia obsługi swojego odbiorcy zdecydowało się również na nowe usprawnienie – system generowania ofert dla klientów. Jego budowę rozpoczęliśmy od etapu stworzenia makiet, które odzwierciedlały wypracowane z klientem funkcjonalności systemu, poprzez etap programowania oraz końcowego wdrożenia.

Podczas prac wyzwaniem okazało się dopracowanie szybkości działania sklepu oraz jego stabilności. Dzięki optymalizacji PageSpeed oraz wprowadzeniu zabezpieczeń uzyskaliśmy bardzo dobre efekty.

Co zrobiliśmy?

 

Nowy kod szaty
Szablony podstron
System cache
System generowania ofert
Optymalizacja PageSpeed

W jakich technologiach?

 

WordPress
Woocommerce

Podsumowanie

Użyty na podbudowę sklepu silnik Woocommerce okazał się platformą spełniającą wymagania klienta, jak i jego odbiorców. 

Warto również podkreślić, iż nasza współpraca z Bionovo trwa kolejny rok, jest ona efektem wzajemnego zaufania i zrozumienia potrzeb biznesowych klienta. Właśnie w odpowiedzi na te potrzeby stale optymalizujemy projekt, poprzez wprowadzanie nowych funkcjonalności czy dodawanie usprawnień. 

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist