fbpx

Bionovo - sprzęt laboratoryjny

Firma wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów stworzyła nowoczesną bazę biurowo – magazynową oraz sklep online, który stale jest przez nas optymalizowany.

Bionovo-sklep-internetowy

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
Woocommerce

Bionovo

Bionovo jest dostawcą specjalistycznego sprzętu, artykułów laboratoryjnych oraz odczynników do badań naukowych. Działając od ponad 20 lat na polskim rynku współpracuje z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi i odbiorcami instytucjonalnymi w całym kraju.

Niektóre z wykonanych usług

Nowy kod szaty
Szablony podstron
System cache
System generowania ofert
Optymalizacja PageSpeed

Wyzwanie

Współpraca z klientem rozpoczęła się w 2018 roku, gdzie naszym głównym zadaniem było ulepszenie sklepu online.

Rozwiązanie

Podczas prac skupiliśmy się przede wszystkim na przepisaniu kodu szaty sklepu, aby pozbyć się elementów, które obniżały skuteczność jego działania. Ponadto wykonaliśmy szablony nowych podstron oraz system cache potrzebny do szybszego działania strony.

Klient Bionovo w celu polepszenia obsługi swojego odbiorcy zdecydował się również na nowe usprawnienie w postaci systemu generowania ofert dla klientów. Jego budowę rozpoczęliśmy od etapu stworzenia makiet, które odzwierciedlały wypracowane na etapie wspólnych rozmów funkcjonalności systemu, przez etap programowania, aż do końcowego wdrożenia.

Podczas prac wyzwaniem okazało się dopracowanie szybkości działania sklepu oraz jego stabilności. Jednak dzięki optymalizacji PageSpeed oraz wprowadzeniu zabezpieczeń uzyskaliśmy bardzo dobre efekty.

Podsumowanie

Silnik Woocommerce okazał się platformą spełniającą wymagania klienta, jak i jego odbiorców.

Warto również podkreślić, iż współpraca z Bionovo trwa już kilka lat i jest efektem wzajemnego zaufania i zrozumienia potrzeb biznesowych klienta.

Aktualnie stale optymalizujemy projekt, poprzez wprowadzanie nowych funkcjonalności czy dodawanie usprawnień.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala nam proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu