fbpx

Aeromixer

Aeromixer to międzynarodowe spotkanie biznesowe producentów, dostawców i inwestorów z sektora lotniczego, bazujące na strukturze “szybkich randek”. Wydarzenie jest organizowane przez BGC GROUP, które jest nowoczesną firmą konsultingową, stworzoną specjalnie na potrzeby polskich i zagranicznych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski.

+ 125 zgłoszeń online
+ 250 uczestników eventu
realizacje-effectivity-software-house-aeromixer
Logo wydarzenia AeroMixer

Opis zamówienia i realizacji

Zamówienie składało się z trzech małych podprojektów. W pierwszej kolejności zajmowaliśmy się wykonaniem wieloetapowego formularza z panelem administratora do zarządzania zgłoszeniami. Kolejnym etapem było zbudowanie systemu automatycznego generowania agend spotkania, a na sam koniec stworzenie aplikacji na tablety, wyświetlającej aktualny status spotkania.

Co zrobiliśmy?

 

Wieloetapowy formularz zapisu
Panel administratora
System generowania agend
Aplikację na tablety

W jakich technologiach?

 

Node.js
PHP
JavaScript
MongoDB
HTML5

Aeromixer mobile
Aeromixer tablet

Podsumowanie

Dwa pierwsze podprojekty udało nam się z powodzeniem zrealizować – choć presja czasu była duża. Także widok na tablety działał poprawnie, choć nie obyło się bez problemów. W pewnym momencie serwer główny odmówił posłuszeństwa i zablokował komunikację. Dzięki naszej obecności w trakcie trwającego wydarzenia, byliśmy w stanie bardzo szybko zareagować – zmieniliśmy serwer i uruchomiliśmy widok na tabletach jeszcze raz i do końca imprezy system działał już w pełni poprawnie. Nauczyło nas to jednak, że zawsze trzeba mieć plan awaryjny.

Wydarzenie Aeromixer po raz kolejny będzie miało swoją odsłonę w 2020 roku, podczas którego również będziemy wparciem technicznym.

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist