fbpx

Technologie wykorzystane w projekcie

Node.js
 PHP
 JavaScript
 MongoDB
 HTML5

Aeromixer

Aeromixer to międzynarodowe spotkanie biznesowe producentów, dostawców i inwestorów z sektora lotniczego, bazujące na strukturze “szybkich randek”. Wydarzenie jest organizowane przez BGC GROUP, które jest nowoczesną firmą konsultingową, stworzoną specjalnie na potrzeby polskich i zagranicznych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Polski.

 

Niektóre z wykonanych usług

Wieloetapowy formularz zapisu
Panel administratora
System generowania agend
Aplikacja na tablety

Rozwiązanie

Zamówienie składało się z trzech małych podprojektów. W pierwszej kolejności zajmowaliśmy się wykonaniem wieloetapowego formularza z panelem administratora do zarządzania zgłoszeniami. Kolejnym etapem było zbudowanie systemu automatycznego generowania agend spotkania, a na sam koniec stworzenie aplikacji na tablety, wyświetlającej aktualny status spotkania.

Aktualnie mamy przyjemność współpracować z klientem usprawniając oraz rozwijając system.

Podsumowanie

Dwa pierwsze podprojekty udało nam się z powodzeniem zrealizować – choć presja czasu była duża. Także widok na tablety działał poprawnie, choć nie obyło się bez problemów. W pewnym momencie serwer główny odmówił posłuszeństwa i zablokował komunikację. Dzięki naszej obecności w trakcie trwającego wydarzenia, byliśmy w stanie bardzo szybko zareagować – zmieniliśmy serwer i uruchomiliśmy widok na tabletach jeszcze raz i do końca imprezy system działał już w pełni poprawnie. Nauczyło nas to jednak, że zawsze trzeba mieć plan awaryjny.

Od tego czasu minęło już kilaka lat oraz odbyło się już kilka wydarzeń, które wspieraliśmy jako partner techniczny.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych realizacji.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu