fbpx

Macmillan Polska - Staffroom

Zbudowaliśmy zarówno serwis dla nauczycieli, jak i panel administratora dla opiekunów nauczycieli.

Platforma Staffroom | Realizacje Effectivity | software House

Technologie wykorzystane w projekcie

PHP
JavaScript

Macmillan Polska - Staffroom

Wydawnictwo Macmillan Polska istnieje na rynku wydawniczym od 175 lat. Stale wkłada wiele pracy w tworzenie profesjonalnej oferty materiałów do nauki języka angielskiego – zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Dzięki rozbudowanej ofercie, w której skład wchodzą materiały, dzielenie się ekspercką wiedzą w postaci szkoleń, publikacje, organizowane projekty, kursy czy webinaria wspierają szeroką grupę odbiorców. Z kolei posiadane serwisy – w tym właśnie Staffroom przeznaczony dla nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego, a mający na celu udostępnianie materiałów związanych z podręcznikami dla nauczycieli – cieszą się dużą popularnością.

Niektóre z wykonanych usług

Serwis dla nauczycieli
Panel administratora

Rozwiązanie

Kilka lat temu rozpoczęliśmy współpracę jako podwykonawca projektu Macmillan Online – Staffroom. Nasze prace trwały około 3 miesiące, przy czym podzieliliśmy je na 2 etapy – pierwszym z nich było tworzenie HTMLa na podstawie grafik dostarczanych przez głównego wykonawcę, a kolejnym programowanie. W oparciu o silnik WordPress zbudowaliśmy zarówno serwis dla nauczycieli, jak i panel administratora dla opiekunów nauczycieli. Istotne jest to, że projekt najpierw tworzyliśmy jako podwykonawcy lecz po jakimś czasie klient wrócił już bezpośrednio do nas. Od tego momentu – czyli od kilku już lat – administrujemy i usprawniamy system wedle zaleceń klienta.

Podsumowanie

Współpracę tę cechuje wzajemna lojalność i zaufanie oraz zrozumienie potrzeb naszego klienta.

Ponadto po raz kolejny okazuje się, że używanie WordPressa jako silnika dla serwisu jest opłacalne, a efekt końcowy bardzo zadowalający. Czego potwierdzeniem są liczby użytkowników Staffroom i ich opinie.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych realizacji.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i opowiedz nam, jak chcesz rozwinąć swój biznes.

Przejdź do kontaktu