fbpx

Macmillan - Staffroom

Wydawnictwo Macmillan Polska istnieje na rynku wydawniczym od 175 lat. Stale wkłada wiele pracy w tworzenie profesjonalnej oferty materiałów do nauki języka angielskiego – zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. 

Dzięki rozbudowanej ofercie, w której skład wchodzą materiały, dzielenie się ekspercką wiedzą w postaci szkoleń, publikacje, organizowane projekty, kursy czy webinaria wspierają szeroką grupę odbiorców.

Z kolei posiadane serwisy – w tym właśnie Staffroom przeznaczony dla nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego, a mający na celu udostępnianie materiałów związanych z podręcznikami dla nauczycieli – cieszą się dużą popularnością.

+ 30 000 aktywnych nauczycieli w serwisie Staffroom
realizacje-effectivity-software-house-staffroom
logo-macmillan-online-staffroom

Opis zamówienia i realizacji

Kilka lat temu rozpoczęliśmy współpracę jako podwykonawca projektu Macmillan Online – Staffroom. Nasze prace trwały około 3 miesiące, przy czym podzieliliśmy je na 2 etapy – pierwszym z nich było tworzenie HTMLa na podstawie grafik dostarczanych przez głównego wykonawcę, a kolejnym programowanie.

W oparciu o silnik WordPress zbudowaliśmy zarówno serwis dla nauczycieli, jak i  panel administratora dla opiekunów nauczycieli. 

Istotne jest to, że projekt najpierw tworzyliśmy jako podwykonawcy lecz po jakimś czasie klient wrócił już bezpośrednio do nas. Od tego momentu – czyli od kilku już latadministrujemy i usprawniamy system wedle zaleceń klienta.

Co zrobiliśmy?

 

serwis dla nauczyciela
panel admina dla opiekunów nauczycieli

W jakich technologiach?

 

PHP
JavaScript

realizacje-effectivity-software-house
realizacje-effectivity-software-house

Podsumowanie

Współpracę tę cechuje wzajemna lojalność i zaufanie oraz zrozumienie potrzeb naszego klienta

Ponadto po raz kolejny okazuje się, że używanie WordPressa jako silnika dla serwisu jest opłacalne, a efekt końcowy bardzo zadowalający. Czego potwierdzeniem są liczby użytkowników Staffroom i ich opinie.

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist