fbpx

Strona www dla RST

Ze względu na zmianę identyfikacji wizerunkowej firmy RST również i strona www potrzebowała adekwatnie spójnej i nowoczesnej odsłony wzbudzającej zainteresowanie.

screencapture-rst-software

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
PHP
CSS
JavaScript
HTML

RST Software Masters

To polski software house z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w utrzymaniu oraz rozwoju zaawansowanych systemów i aplikacji. W 2015 roku otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy 2015 według AON Hewitt oraz założył grupę RST skupiającą software house’y oraz startupy. Pierwszy partner Camunda w Polsce, dziś też oficjalny partner UiPath oraz członek IT Corner.

Niektóre z wykonanych usług

Kodowanie widoków
Oprogramowanie
Integracje z zewnętrznymi narzędziami
Testowanie
Wdrożenie na domenę docelową

Wyzwanie

W ramach wzajemnej współpracy otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie profesjonalnej strony internetowej.

Rozwiązanie

Gotowe makiety oraz projekt graficzny zostały nam dostarczone przez klienta, dlatego też nasze zadanie polegało na zakodowaniu grafik wraz z zaprogramowaniem animacji do nich.

Jako, że wcześniej klient korzystał z kilku różnych platform – osobnej do strony www, osobnej do bloga i osobnej do informacji medialnych ważną częścią projektu było przygotowanie panelu admina, który rozwiązał ten problem umożliwiając zarządzanie wszystkimi elementami z jednego miejsca.

W kolejnych etapach przenieśliśmy istniejącego bloga do nowego systemu oraz zintegrowaliśmy stronę z zewnętrznymi narzędziami. A wraz z pomocą zespołu RST oraz ich specjalisty SEO zadbaliśmy, aby podczas jej przekierowania nie utracić wypracowanej pozycji w Google.

Cel biznesowy klienta został osiągnięty – nowocześnie zaprojektowana, responsywna strona internetowa.

Podsumowanie

Czym wyróżnia się strona www RST oparta o system WordPress?

– Wzbudza zainteresowanie dzięki dedykowanym grafikom i funkcjonalnemu ułożeniu modułów.

– Jest spójna z brandem firmy.

– Responsywna i możliwa do dalszego rozwoju.

– Prosta w zarządzaniu.

Warto zwrócić uwagę na to, że w toku współpracy wypracowaliśmy ścieżkę komunikacji, która nie tylko pomogła nam poprowadzić projekt, ale również zaowocowała nowymi znajomościami między zespołami.

Opinia klienta

rst_software_masters-logo

Miałam przyjemność pracować z ekipą Effectivity przy budowaniu strony internetowej rst.software. To co wyróżnia Effectivity to: zrozumienie biznesu, szybkość działania, reakcja na pojawiające się dodatkowe potrzeby, a przede wszystkim fajny klimat i dobra komunikacja. Szczególne podziękowania dla Pauliny Powązki za opiekę nad całym projektem.

Klaudia Szajdecka Chief Brand Officer

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i opowiedz nam, jak chcesz rozwinąć swój biznes.

Przejdź do kontaktu