fbpx

alerabat.com

Wzrost trendu e-zakupów sprawił, że sklepy internetowe w trosce o swoich klientów oferują wiele korzystnych okazji. Alerabat.com skupia je w swoim serwisie i umożliwia milionom użytkowników pozyskiwać atrakcyjne oszczędności.

alerabat-grafika

Technologie wykorzystane w projekcie

PHP
JavaScript
Golang
SQL

Serwis internetowy alerabat.com

AleRabat.com to znany na świecie serwis oferujący kody rabatowe oraz informacje o najatrakcyjniejszych promocjach i wyprzedażach z kilku tysięcy sklepów internetowych. Portal od początku zrzesza wokół siebie bardzo wielu odbiorców z Polski, a obecnie działa już w 15 krajach pozyskując kolejne rynki. Opisywany na ramach czasopism takich jak Newsweek, Forbes czy Businessweek.

Niektóre z wykonanych usług

Przepisanie systemu
Refaktoryzacja kodu
Zmiana oprawy graficznej
Testy automatyczne
Rozwój i utrzymanie
Aplikacja mobilna
System Cashback

Wyzwanie

Z alerabat.com współpracujemy już od ponad 7 lat. Zlecenie, które realizowaliśmy na zamówienie klienta, tuż na początku naszej współpracy, zaowocowało zdobyciem wzajemnego zaufania oraz późniejszym podpisaniem umowy o outsourcing programistyczny.

Podążając za potrzebami użytkowników, czy zmieniającymi się trendami serwis bardzo szybko się rozwija.

Rozwiązanie

Dotychczas wykonaliśmy wiele zadań utrzymujących i rozwijających alerabat.com, a w tym: przepisanie systemu na silnik oparty o Symfony, dwukrotna zmiana całej oprawy graficznej, dbanie o infrastrukturę serwerów i zabezpieczeń, refaktoryzacja kodu czy napisanie testów automatycznych – to tylko kilka z nich.

Od rozpoczęcia współpracy sukcesywnie zwiększa się nasz zespół zajmujący się serwisem. Wdrażamy rozwiązania oraz funkcjonalności, które pozytywnie wpływają na rozwój alerabat.com poprzez wzrost liczby jego użytkowników, pozyskiwanie kolejnych sklepów do współpracy, rosnącą  liczbę pobrań aplikacji oraz wtyczki, czy popularność systemu cashback.

Z większych projektów, które w ostatnich kilku latach stworzyliśmy i wdrożyliśmy są wspomniane wyżej: wtyczka usprawniająca wyszukiwanie kodów rabatowych i promocji, aplikacja mobilna, wdrożenie systemu cashback w wybranych sklepach,  ukazywanie się kolejnych wersji językowych serwisu.

Warto również wspomnieć o działaniach, które dotyczą optymalizacji wykonanych dla alerabat.com. Efektem czego jest wysoki wynik Google Page Speed wpływający na wydajność strony oraz jej lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Rosnący sukces AleRabat.com dostarcza nam wiele ciekawych wyzwań.

Podsumowanie

Istotnym etapem podczas zwiększania zespołu dla projektu było wypracowanie płynnego modelu komunikacji oraz współpracy między zespołami – klienta oraz naszym. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu dopasowanych narzędzi komunikacji, m.in. Slack oraz Jira.

Wspólne zaangażowane podejście umożliwia zarówno rozwój serwisu, jak i dzielenie się wiedzą czy zdobywanie kolejnych doświadczeń.

Opinia klienta

Effectivity Software House | Logo AleRabat | Opinia klienta

Nasza współpraca z Effectivity rozpoczęła od pojedynczego zamówienia. Wraz z rozwojem serwisu przekształciła się ona w stałą opiekę programistyczną polegającą na utrzymaniu i rozbudowie projektu w postaci usługi outsourcingu programistycznego.

Przez ten czas zaszło wiele pozytywnych zmian. Sukcesywnie zwiększamy liczbę programistów Effectivity, wypracowując jednocześnie model skutecznej komunikacji.

To, co cenimy sobie najbardziej to możliwość bezpośredniej komunikacji, szybkie reagowanie na potrzeby serwisu, pomoc w jego rozbudowie, a przy tym zaangażowane podejście chłopaków. Polecamy zarówno współpracę z Effectivity, jak i samą usługę outsourcingu dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o rozwój swojego projektu bądź produktu.

Rafał Kopyto CEO AleRabat.com Sp. z o.o.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych realizacji.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu