fbpx

Aplikacja HealthyBody

W związku z intensywnym rozwojem firma zdecydowała się na stworzenie nowej dedykowanej aplikacji internetowej, powierzając prace naszemu zespołowi.

healthybody-grafika1

Technologie wykorzystane w projekcie

PHP
React.js

HealthyBody.pl

HealthyBody.pl to firma zorientowana na potrzeby swoich klientów. Ich specjaliści z pasją i zaangażowaniem tworzą skuteczne plany dietetyczne, treningowe oraz oferują konsultację i analizę postępów swoim klientom. Indywidualne podejście zespołu i dopasowane usługi to ich droga do sukcesu – o czym świadczy wiele pozytywnych opinii od klientów.

 

Niektóre z wykonanych usług

Panel klienta
Panel admina
Przeniesienie www

Wyzwanie

Współpracę przy projekcie aplikacji sprzedaży i obsługi diet oraz treningów rozpoczęliśmy od spisania wszystkich jej założeń co umożliwiło nam kolejne prace, a mianowicie – stworzenie makiet oraz grafik. Istotne dla nas było, jak najlepsze zrozumienie potrzeb klienta i odbiorców budowanego rozwiązania.

Rozwiązanie

Wspólnie założyliśmy, że aplikacja posiadać będzie zarówno panel klienta, jak i panel administratora. Takie rozróżnienie dało możliwość zadbania o każdą ze stron, zarówno podczas składania zamówień, jak i ich obsługi.

Jedną z najważniejszych funkcjonalności w module aplikacji klienta jest kalkulator zamienników produktów, który bardzo przyspiesza i ułatwia indywidualne dopasowanie poszczególnych składników diety. Poza tym użytkownicy mają możliwość pobierania plików PDF z dietami oraz treningami, mogą wprowadzać pomiary sylwetki, przeglądać wykresy ułatwiające monitorowanie postępów, a także korzystać z czatu w celu bezpośredniej komunikacji z trenerami i dietetykami.

Z kolei moduł administratora zbudowany został z myślą o osobach zarządzających aplikacją i zamówieniami klientów. Umożliwia łatwe tworzenie oraz przypisywanie dedykowanych diet i treningów, obsługę zamówień złożonych przez stronę internetową i panel klienta, jak również dodawanie kuponów rabatowych oraz tworzenie ankiet.

Ponadto bazując na swoim doświadczeniu zdecydowaliśmy się przenieść stronę www klienta na system WordPress. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że rozwój tego CMS-a w połączeniu z dedykowanymi rozwiązaniami, które tworzymy pozwala na bezproblemowe zarządzanie witryną oraz usprawnia jej obsługę i dalszy rozwój.

Podsumowanie

Aplikacja ta jest kompleksowym narzędziem, które zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta ułatwiło i udoskonaliło obsługę użytkowników HealthyBody.pl

Istotne jest dla nas to, że współpraca ta wiele nas nauczyła, co przełożyło się na zdobycie kolejnego ważnego doświadczenia.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych realizacji.

Skonsultuj z nami swój pomysł!

Daj nam znać jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Porozmawiajmy