fbpx

Clinic Hunter

Zawsze bardzo ważne jest dla nas, aby budowany projekt w pełni odpowiadał na potrzeby klienta.

Layout

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress

Clinic Hunter

Clinic Hunter jest globalnym serwisem ułatwiającym pacjentom znalezienie odpowiedniej kliniki poza granicami swojego kraju. Jako lider na rynku turystyki medycznej w Polsce, o czym świadczy między innymi duża liczba zarejestrowanych klinik w serwisie, stale rozwija swoją działalność na rynkach zagranicznych, pozyskując do współpracy kolejne kliniki.

Niektóre z wykonanych usług

Przebudowa serwisu
Wdrożenie wersji językowej
Optymalizacja SEO

Wyzwanie

W listopadzie 2019 roku po raz kolejny rozpoczęliśmy współpracę z partnerem Clinic Hunter. Celem współpracy było opracowanie nowej wersji serwisu oraz wdrożenie rosyjskiej wersji językowej.

Rozwiązanie

Realizację rozpoczęliśmy od zapoznania się ze szczegółową specyfikacją dostarczoną przez klienta, która umożliwiła podzielenie prac na 2 etapy.

Project Manager oraz przydzieleni do projektu programiści –  back-end oraz front-end developer – zajmowali się wprowadzaniem nowych funkcjonalności oraz dbali o sprawny przebieg prac projektowych.

Dużym wyzwaniem okazało się utrzymanie kompatybilności wstecznej względem dotychczasowego działania projektu. Dzięki zaangażowaniu obu stron oraz konsultacjom z klientem, udało nam się znaleźć rozwiązanie, które w pełni odpowiadało potrzebom serwisu.

Warto również podkreślić, iż poza przebudową platformy wspólnie z Clinic Hunter optymalizowaliśmy również stronę pod kątem SEO.

Podsumowanie

Zawsze bardzo ważne jest dla nas, aby budowany projekt w pełni odpowiadał na potrzeby klienta. W przypadku Clinic Hunter z całą pewnością stwierdzamy, że praca była zarówno angażująca, jak i interesująca. Zadbanie o bezpieczeństwo danych oraz wysoka dostępność i niezawodność Clinic Hunter przy tak rozbudowanej funkcjonalności potwierdziła, że serwisy oparte na WordPress mogą działać szybko i być bezpieczne.

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala nam proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość i opowiedz nam, jak chcesz rozwinąć swój biznes.

Przejdź do kontaktu