fbpx

Konfiguratory dla usług

W celu optymalizacji obsługi swoich klientów oraz dbania o najwyższy poziom jakości realizacji Impel24 wykorzystuje w sprzedaży proste konfiguratory, które dają możliwość szybkiego zakupu usług lub składania zamówień. 

 

Desktop-Impel

IMPEL24

Impel24 to spółka działająca na terenie całej Polski. Świadcząc usługi dla firm oraz klientów indywidualnych specjalizuje się w zapewnieniu czystości i dezynfekcji. Dostępność i elastyczność przeszkolonych Grup Mobilnych Impel, a także partnerstwo w procesie współpracy wyróżniają działania jej personelu.

Niektóre z wykonanych usług

Proste konfiguratory usług

Wyzwanie

Projekt ten przeniesiony został do nas od innego dostawcy, który oparł go o narzędzie Elementor. Zadaniem naszego zespołu bylo tworzenie konfiguratorów dopasowanych do usług klienta, a także mniejsze prace związane z już obecnymi na stronie www.

Rozwiązanie

Usługi, które posiadają narzędzie konfiguratora to m.in.: pranie wykładziny i tapicerki, sprzątanie gabinetów lekarskich, mycie farm fotowoltaicznych, czyszczenie paneli PV, dezynfekcja oraz usługi dla cmentarzy. Każde rozwiązanie ma dopasowane pola, np. w konfiguratorze czyszczenia paneli PV jest to: adres, metraż paneli i typ usługi (jednorazowa lub 2x12mcy), które po uzupełnieniu lub wyborze przez użytkownika pokazują końcową cenę. Ta, dzięki wprowadzeniu adresu miejsca świadczenia usługi podawana jest już z dojazdem i to w dowolne miejsce na terenie Polski.

Nasze prace pomagają klientowi w uproszczeniu procesu obsługi klientów oraz sprzedaży usług poprzez zastosowanie dedykowanych rozwiązań.

Podsumowanie

Sukces spółki Impel24, na który pracowała przez lata sprawia, że jest to marka bardzo rozpoznawalna na rynku. Dlatego, tym bardziej cieszy nas fakt, że mamy swój wkład w dbaniu o jej klientów.

Oczywiście liczymy również, iż obecne realizacje przełożą się na dalszą zaawansowaną współpracę z nami.

Opinia klienta

Logo-IMPEL24

Wspólnie z Effectivity ulepszyliśmy oraz zrealizowaliśmy kilka projektów konfiguratorów dla usług na naszej istniejącej już stronie IMPEL24. Doceniamy przejrzystość komunikacji z zespołem, zrozumienie naszego biznesu oraz wymagań. Liczymy na kolejną udaną współpracę w przypadku innych projektów.

Maciej Mora Dyrektor eCommerce i Cyfryzacji

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu