fbpx

Erkado

Profesjonalne strony internetowe opieramy o rozwiązania szyte na miarę, co oznacza, iż również w przypadku klienta Erkado cały jej szablon zbudowaliśmy od podstaw.

erkado-screen-grafika

Technologie wykorzystane w projekcie

WordPress
HTML
JavaScript
PHP
CSS

Erkado

Erkado to polski producent drzwi istniejący na rynku od ponad 40 lat. Należąc do ścisłego grona liderów w branży stolarskiej z powodzeniem dostarcza wysokiej jakości produkty – drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, drewniane oraz akcesoria – zarówno w Polsce, jak i za granice.

Stały rozwój firmy Erkado, dbanie o wizerunek oraz wsłuchiwanie się w potrzeby odbiorców spowodowały, iż marka nawiązała ścisłą współpracę z naszym software housem.

Niektóre z wykonanych usług

Dedykowany projekt strony
Architektura projektu
Panel admina
Optymalizacja strony

Wyzwanie

Na początku naszej współpracy wypracowaliśmy wspólne założenia oraz całą architekturę, aby następnie na tej podstawie stworzyć makiety dla naszego projektu. Głównymi założeniami klienta było uzyskanie przejrzystej strony, która nie wymaga długiego skrolowania, działa szybko, a przy tym posiada intuicyjny panel administratora.

Rozwiązanie

Profesjonalne strony internetowe opieramy o rozwiązania szyte na miarę, co oznacza, iż również w przypadku klienta Erkado cały jej szablon zbudowaliśmy od podstaw. Z kolei w kwestii kreacji postawiliśmy na spójność designu z projektowanym konfiguratorem. W toku prac projektowych przeszliśmy wszystkie ścieżki od wspomnianego makietowania, stworzenia grafik, poprzez kodowanie, programowanie i ostateczne testowanie projektu.

Oferta klienta przedstawiona została w bardzo przystępny sposób, który pozwala na wybór drzwi z uwzględnieniem ich technologii, kolorystyki czy stylu.

Wdrażając stronę internetową Erkado do systemu WordPress zadbaliśmy o intuicyjny panel administratora umożliwiający zarządzającym na łatwe dodawanie funkcjonalności. Końcowe etapy prac to między innymi optymalizacja, którą przeprowadziliśmy, tym samym realizując kluczowy cel klienta – sprawna i szybko działająca strona www.

Podsumowanie

Dlaczego po raz kolejny oparcie projektu o system WordPress sprawdza się jako najlepsze rozwiązanie?

Zacznijmy od tego, że realizacja strony internetowej Erkado nie opiera się o gotowy szablon lecz szyty na miarę projekt strony oraz indywidualne potrzeby biznesowe naszego klienta. Jeśli połączymy to z pracą naszych programistów oraz możliwościami technologicznymi użytego systemu, otrzymujemy w efekcie responsywną witrynę, która jest przyjazna dla użytkowników, prosta w obsłudze i dalszym rozwoju.

Opinia klienta

Logo klienta Erkado

Realizacja projektu z Effectivity jest procesem, który jest prowadzony profesjonalnie i metodycznie. Każdy z etapów jest odpowiednio przepracowany, tak aby nie dostarczać zbędnych zagadnień na późniejszym etapie. Projekt został zrealizowany w dobrym tempie oraz bez błędów uniemożliwiających funkcjonowanie serwisu.

Sławomir Onacki Specjalista ds. marketingu

Technologie, na których pracujemy

Stosujemy technologie, w których mamy duże doświadczenie, co pozwala proponować klientom sprawdzone rozwiązania oraz dbać o bezpieczeństwo i stabilność tworzonych projektów.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Zadzwoń lub napisz wiadomość, daj nam znać, jaki projekt rozwinie Twój biznes.

Przejdź do kontaktu