fbpx
Programiści dla biznesu

Aplikacje webowe dla marketingu

Aplikacje internetowe tworzymy głównie z myślą o firmach i ich działach marketingowych. Zadaniem tych dedykowanych narzędzi jest wspieranie i ułatwianie pracy marketingowców w procesie dążenia do realizacji celów biznesowych firmy.

Zastosowanie aplikacji dedykowanych w Twojej firmie umożliwi Ci, przede wszystkim wzrost efektywności prowadzonych działań promocyjno-sprzedażowych.

Z kolei dla nas, jako software house ważne jest zrozumienie potrzeb biznesowych klienta. Pozwala ono proponować nam optymalne rozwiązania, dzieląc się przy tym wiedzą zdobytą podczas budowania tego typu systemów.

Poniżej znajdziesz informacje, które zainspirują Cię w wyborze dedykowanej aplikacji webowej dla Twojego marketingu.

Dlaczego warto zainwestować w aplikację?

Ciągły rozwój marketingu to proces polegający na stałym podążaniu za rosnącymi oraz zmieniającymi się potrzebami klientów. Jest on możliwy między innymi dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi IT.

Jakie korzyści wynikają z zastosowania takich narzędzi?

Wprowadzenie automatyzacji umożliwia zwiększenie konkurencyjności na rynku. Pozwala również reklamować produkt, być na bieżąco z potrzebami odbiorców i odpowiadać na nie.  A wzrost sprzedaży Twoich produktów, czy też pozyskiwanie nowych użytkowników to kolejne zalety funkcjonalnych aplikacji webowych.

Doświadczenie pokazuje nam, iż wykorzystywane są one w bardzo wielu branżach, między innymi eventowej, turystycznej, nieruchomości i innych.

Jakie narzędzia budujemy?

Budujemy od podstaw popularne obecnie platformy lojalnościowe, które ułatwią Ci działania nakierowane na pozyskanie lojalnych odbiorców.

Mechanizmy grywalizacji wplecione w platformy konkursowe oraz programowane przez nasz software house proste gry zaangażują uczestników w zabawę oraz wzmocnią ich motywację.

Natomiast na potrzeby pozyskania opinii od użytkowników zaproponujemy Ci dedykowane systemy głosowań i systemy ankiet, z których możesz skorzystać podczas organizowanych wydarzeń. Zebrane informacje pozwolą Tobie, np. na tworzenie personalizowanych ofert Twoim odbiorcom.

Każdą stworzoną realizacją umożliwiamy klientom stałe usprawnianie działań marketingowych.

Jakie etapy pracy wyróżniamy?

Poznanie specyfiki Twojej firmy oraz celu projektu to pierwszy i najważniejszy etap, który jest podstawą jego dobrej realizacji.

Kolejny to tworzenie makiet obrazujących działanie aplikacji oraz układu jej elementów. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie unikatową grafikę.

Kodowanie, programowanie i testowanie – w tym miejscu zaczyna się intensywna praca programistów. Całość prac programistycznych dzielimy na mniejsze etapy, tzw. sprinty. Gwarantuje to przejrzystość prowadzonych przez nasz zespół działań oraz transparentność kosztów aplikacji.

Klienci, którzy nam zaufali

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist