fbpx
Programiści dla biznesu

Grywalizacja

Grywalizacja wydaje się być ostatnio najpopularniejszą formą działań, a dokładniej mówiąc zabawy, wykorzystywaną między innymi przez działy marketingu.

Jej podstawowym celem jest zwiększenie efektywności wykonywanych akcji marketingowych poprzez angażowanie użytkowników, zarówno pod kątem emocji, jak i poprzez osiąganie celów czy podejmowanie wyzwań.

Swoimi usługami wspieramy marketingowców i w zależności od potrzeb danej kampanii, tworzymy proste, lecz przyciągające uwagę gry oraz aplikacje konkursowe, które mogą zostać wykorzystane na wielu polach.

Przeprowadzamy warsztaty z klientami
Korzyści dla Twojej marki

W dzisiejszych czasach w większości to Twoi zaangażowani odbiorcy budują pozytywną świadomość marki czy też produktu na rynku.

Grywalizacja jest popularną metodą wplataną w działania firm, ponieważ skupia się ona na pozytywnych przeżyciach, a one w połączeniu z marką, produktami czy logo pozostają w pamięci użytkowników. Ponadto umożliwiają uzyskanie oczekiwanych korzyści, np. aktywnych odbiorców, którzy mogą przerodzić się w stałych klientów zwiększających rozpoznawalność Twojej marki.

Z kolei grywalizacja kierowana do pracowników, czy to w trakcie pracy, czy podczas integracyjnych eventów, jest działaniem zwiększającym motywację odbiorców oraz budującym pozytywną atmosferę wewnątrz firmy.

Technologie, z których korzystamy

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist