fbpx
Programiści dla biznesu

Programy lojalnościowe

Na rynku sukcesywnie pojawiają się nowe programy lojalnościowe mające na celu zdobycie zaufania klienta oraz budowanie z nim długotrwałych relacji.

Z jednej strony stały się one ważnym elementem wsparcia sprzedaży produktów oraz usług przedsiębiorców, natomiast z drugiej, poprzez korzyści, które oferują są mocno oczekiwanymi przez klientów.

Zapewne jako przedsiębiorca świadom jesteś, iż każde działania marketingowe kierowane zarówno do konsumentów jak i pracowników potrzebują odpowiedniej strategii, jak również dopasowanych narzędzi. Aplikacje lojalnościowe z pewnością wpisują się w te, które – jako nowoczesne narzędzia IT, mogą pomóc Ci w uzyskaniu oczekiwanych efektów np. sprzedażowych.

 

Przeprowadzamy warsztaty z klientami
Poznaj zalety aplikacji

Silne zaangażowanie odbiorców, którzy dzięki uczestnictwu w programie otrzymują bonusy pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

W zależności od wizji jaką posiadasz budujemy moduły, jak również tworzymy dopasowane rozwiązania, które mają za zadanie realizować Twoje plany biznesowe. Może to być możliwość zarządzania danymi, oferowania rabatów, jak i rejestracji użytkowników oraz wysyłanie automatycznych powiadomień lub inne potrzebne funkcje.

Co równie ważne, jako wykonawcy aplikacji webowych, na co dzień widzimy, że zastosowanie narzędzi IT powoduje wzrost konkurencyjności firm.

Technologie, z których korzystamy

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist