fbpx
Programiści dla biznesu

Systemy ankiet

Wiele działów marketingu jak i HR poszukuje rozwiązań, które przyniosłyby bardziej lub mniej szczegółowe odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Opinia odbiorców oraz ich zachowania mają duży wpływ na działania firm. Zatem potrzeba zbierania, dzielenia się informacjami oraz ich dalszego wykorzystywania jest ważnym procesem w każdym biznesie. Narzędziem usprawniającym gromadzenie informacji i ich sortowanie są systemy ankiet, które nasz software house zbuduje dla Ciebie na zamówienie.

Zastosowanie dedykowanej ankiety, która dopasowana jest do potrzeb Twojej działalności uwzględnia ważne czynniki takie jak: grupa odbiorców, miejsce czy czas wydarzenia.

Co umożliwia dopasowany system ankiet?

Ocena wydarzenia, poziom satysfakcji pracowników, jak również opinia klientów o Twoim produkcie to tylko kilka tematów, które możesz badać za pomocą ankiety.

Jesteśmy w stanie zbudować dla Ciebie zarówno formularze jak i dynamiczne ankiety, które zbierają dane uczestników lub zapewniają integrację z zewnętrzną bazą użytkowników.

Istnieje możliwość wprowadzania dodatkowych opcji, które zachęcają do wypełniania ankiety. Są nimi wysłanie zaproszeń lub podziękowań, np. w postaci kuponu rabatowego, czy też bieżące aktualizowanie i udostępnianie wyników uczestnikom wydarzeń.

Oferując tworzenie dedykowanych systemów ankiet jesteśmy przekonani, że realizują one oczekiwania klientów, umożliwiając przy tym pozyskiwanie potrzebnych danych.

Technologie, z których korzystamy

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist