fbpx
Programiści dla biznesu

Systemy sprzedaży biletów

Brak automatyzacji – w szczególności podczas organizowanego wydarzenia – wydaje się być w dzisiejszych czasach już niemożliwy. Jeżeli tu jesteś to znak, że poszukujesz kompleksowego rozwiązania dopasowanego tylko dla Twojego biznesu.

Jednym z narzędzi IT usprawniającym event już u jego początków, jest dedykowany system sprzedaży biletów, który automatyzuje pracę na przykład poprzez ich internetową sprzedaż, np. bezpośrednio z Twojej strony www. Ponadto połączony z systemem czytników weryfikuje ich autentyczność.

Cała jego obsługa odbywa się poprzez intuicyjny panel administracyjny służący również do gromadzenia danych, ich exportu, czy też prowadzenia statystyk.

 

Przeprowadzamy warsztaty z klientami
Kiedy warto zainwestować w aplikację?

Inwestycja w dedykowany system biletowy może zapewnić Ci usprawnienie procesów: organizacji, sprzedaży, jak i weryfikacji biletów. Ponadto,

  • jeśli chcesz uniknąć dużej ilości dokumentów czy arkuszy zapełnionych mnóstwem danych oraz niezgodności z nimi związanych;
  • jeśli potrzebujesz otrzymać system sprzedaży biletów budowany specjalnie z myślą o potrzebach Twojego biznesu;
  • jeśli ważna jest dla Ciebie sprawna oraz przyjemna obsługa gości, to znak, że ta aplikacja jest dla Ciebie.

Z chęcią podzielimy się z Tobą doświadczeniem, które posiadamy, by oprogramowanie w pełni odpowiadało na potrzeby Twojego wydarzenia oraz spełniało oczekiwania przyszłych użytkowników.

Jako software house oferujemy wysoką jakość programowanych usług, która jest wynikiem zaangażowania i pasji, którą wkładamy w każdy wykonywany projekt.

Technologie, z których korzystamy

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist