fbpx
Programiści dla biznesu

Dedykowane aplikacje internetowe dla biznesu

Widzimy, że coraz więcej firm skłania się do stosowania w swoich przedsiębiorstwach dedykowanych rozwiązań. Dlaczego? Ponieważ dobrze zaprojektowane oraz zaprogramowane aplikacje internetowe są odpowiedzią na potrzeby pojawiające się w przedsiębiorstwach różnych branż. Ponadto związane jest to również z planami rozwojowymi firm czy pojawiającymi się problemami.

Oprogramowania, które budują nasze zespoły mają na celu umożliwienie ich użytkownikom gromadzenia danych, zarządzania nimi, jak również planowania oraz monitorowania działań podejmowanych przez firmę i jej pracowników, w tym również Twoją.

Jako software house wychodzimy z ofertą dedykowanych narzędzi, kierując je zarówno do średnich jak i małych firm – jako wsparcie na drodze do ich sukcesu.

Przeprowadzamy warsztaty z klientami

Czym wyróżniają się aplikacje internetowe?

Oferowane na rynku gotowe rozwiązania różnią się od tych, które budowane są na zamówienie klienta.

Dedykowane oprogramowania są w stanie mocno zbliżyć się do Twoich oczekiwań biznesowych, gdyż uwzględniają bieżące potrzeby oraz wielowymiarowość procesów istniejących oraz pojawiających się w przedsiębiorstwach różnych branż.

W swojej ofercie postawiliśmy na systemy wyróżniające się kompleksowością oraz intuicyjną obsługą, z głównym założeniem rozwiązania problemu klienta.

Ich odpowiednie wykorzystanie pozwoli Twojej firmie, między innymi na optymalizację działań Twoich odbiorców czy też usprawnienie zarządzania relacjami handlowymi.

Ustalamy jasne ścieżki procesu projektowego.

Zapoznaj się z naszą ofertą

W ramach usług programistycznych, które oferujemy, od  podstaw tworzymy aplikacje B2B, kierowane zarówno dla przedsiębiorstw, jak i hurtowni oraz systemy CRM, których działanie ma na celu usprawnienie działań biznesu.

Dodatkowo dbając o bezpieczeństwo Twoich danych tworzymy rozbudowany, a jednocześnie intuicyjny panel administracyjny, który pozwala między innymi zarządzać dostępami do systemu.

Natomiast klienci z branży hotelarskiej oraz turystycznej cenią sobie współpracę z nami podczas tworzenia systemów rezerwacji.

Tworzymy makiety do projektów

Jak wygląda współpraca z Effectivity?

Zbudowanie dopasowanej aplikacji internetowej wymaga od nas poznania specyfiki biznesu klienta oraz potrzeb jego odbiorców — w tym różnorodności wykonywanych przez nich działań. W szczególności tych, które zostaną zoptymalizowane dzięki wdrożeniu nowego systemu.

Po ustaleniu szczegółów prac następuje etap programowania oraz testowania. Bieżący kontakt z Tobą, jako klientem utrzymuje Project Manager, który dba o prowadzenie Twojego projektu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowoleni klienci to powracający klienci. Rozwijamy wiele projektów, które wyszły spod skrzydeł naszych programistów. Istotne w tym przypadku jest to, iż znamy dane oprogramowanie, a przez to wprowadzanie zmian czy nowych optymalizacji jest ułatwione.

Klienci, którzy nam zaufali

Masz pytania? Porozmawiaj z nami

Nowe projekty
Marcin Kozów
Marcin Kozów
Sales Manager, CEO
Trwające projekty
Paulina Powązka
Paulina Powązka
Project Manager
Media, PR
Małgorzata Kuchno
Małgorzata Kuchno
Marketing Specialist